NEURO
MARKETING
بیشتر بدانید

خدمات آگرین

Services

طراحی و اجرای دکوراسیون اداری و فروشگاهی
طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی
بازاریابی و تبلیغات نسل ۳
بازاریابی و تبلیغات نسل 4
بازاریابی و تبلیغات نسل ۴
خدمات جدید

۴TH
GENERATION
BOOTHS FOR PIONEERS

درباره ما

About Us

شرکت نگاه سبز آگرین با بهره گیری از مدیریت نسل چهارم و استفاده از نورومارکتینگ، تخصص خود را در زمینه های متعددی از جمله تبلیغات مبتنی بر نورومارکتینگ، طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی و اداری، ساخت غرفه های نمایشگاهی با گرید A، تولید محصولات دکوراسیون، تحقیق و توسعه بازار اثبات کرده است.

ما در نگاه سبز آگرین به ایجاد راهکارهای بی نظیری برای تبلیغ در دنیای دیجیتال و فیزیکال می اندیشیم و با کادری مجرب و الهام بخش در این زمینه فعالیت می کنیم. هدف ما ایجاد تجربه های بی نظیر برای مشتریان و ارائه راهکارهای خلاقانه و متفاوت در صنعت مربوطه است.

۴TH GENERATION DECORATION DESIGN

یکی از ارکان اصلی مکتب طراحی، اصل تعادل است. در حالی که ایجاد تعادل در ترکیب، یک اصل اساسی در همه طراحی های فوق العاده است. می تواند در این نوع طراحی وزن بیشتری را با حداقل اجزای سازنده تحمل کند. درست مانند سایر انواع طراحی،این بدان معنا نیست که همه چیز برا دستیابی به تعادل در ترکیب به طور کلی باید کاملاً و به معنای واقعی کلمه متعادل باشد.

همواره در تلاش باشید تا خدمتی بسازید که حداکثر تاثیر را در ناخودآگاه مشتریانتان داشته باشد. این تاثیرگذاری باید در راستای هویت برندتان، شخصیت برندتان و مامورتتان باشد. مشتری باید با دیدن محصول یا خدمات شما موضوعات متنوعی را درباره شرکت شما بدون حتی کوچکترین کلامی درک نماید.

وحید فداکار راد

ویدئوهای منتخب

VIDEOS

نظرات مشتریان ما

OUR COSTUMER SAY

غرفه ساز نمایشگاه

AGRIN