دکوراسیون رستوران

دکوراسیون داخلی چیست؟

واژه دکوراسیون داخلی در اواخر قرن نوزدهم اوایل قرن بیستم پدید آمده‌ است. دکوراسیون داخلی به معنی هماهنگ سازی طراحی شده برای به جلوه درآوردن رنگ ها، اثاثیه و سایر اشیاء است که به صورت هنرمندانه در کنار یکدیگر چیده می شود. دکوراسیون داخلی امری تخصصی است که در هر کشور با توجه به سلیقه، مذهب و فرهنگ آن کشور توسط طراحان حرفه ای صورت می گیرد.
دکوراسیون رستوران به دو سبک مدرن و سنتی
برای طراحی داخلی یک رستوران می توانیم از دو سبک مدرن و سنتی استفاده کنیم. در طراحی سنتی بیشتر از اثاثیه و مصالح طبیعی استفاده می شود. بهتر است برای تزیین رستوران های سنتی از تابلوهای سنتی که سبک قدیمی و سنتی دارند استفاده کنیم. در دکوراسیون به سبک مدرن معمولاً از رنگ های تیره استفاده می شود و دیزاین سرامیک ها و پرده ها با هم همخوانی دارد.

اصول دکوراسیون رستوران

دکوراسیون رستوران امری پیچیده ای است. برای داشتن یک دکوراسیون حرفه ای باید اصولی را رعایت کنیم در اینجا قصد داریم برای آگاهی شما عزیزان به چند مورد از این اصول اشاره کنیم:
۱٫ در نظرگرفتن سبک رستوران(مدرن، سنتی)
۲٫ برقرار تعادل بین محیط و اشیاء
۳٫ استفاده از رنگ های مناسب و بکارگیری روانشناسی رنگ ها
۴٫ استفاده از سیستم تهویه، گرمایش و سرمایش مناسب محیط
۵٫ نورپردازی مناسب با فضا و محیط
۶٫ انتخاب کانسپت مناسب در دکوراسیون رستوران
۷٫ نمایش آثار هنر بومی در طراحی رستوران

دکوراسیون رستوران

اهمیت دکوراسیون رستوران

اگر مدیر یک رستوران هستید و یا قصد دارید وارد این حرفه شوید بهتر است بدانید علاوه بر کیفیت غذا، دکوراسیون محیط داخلی و خارجی رستوران از اهمیت زیادی برخوردار است. برای داشتن یک دکوراسیون رستوران حرفه ای باید به سه اصل مهم ایجاد فضای آرام و صمیمی، طراحی زیبا و دلنشین، نور پردازی توجه کرد.
تیم تخصصی دکوراسیون داخلی شرکت نگاه سبز آگرین همواره در تلاش است با رعایت اصول علمی و تخصصی دکوراسیون رستوران، بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت در خدمات شما عزیزان قرار دهد.
تهیه و تالیف: نگاه سبز آگرین

نمونه دکوراسیون رستوران های انجام شده توسط شرکت آگرین