پارتیشن اداری

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری می تواند نقش مهمی در طراحی جدید محیط کار و فضابندی میز کار افراد یک اداره یا سازمان ایفا کند. روشی انعطاف پذیر، کم هزینه، نصب سریع و مقاوم برای ایجاد فضای کاری بین کارمندان، ایجاد اتاق استراحت، ایجاد اتاق جلسات و … می باشد.

مرسوم ترین مدل پارتیشن شیشه ای می باشد که احساس باز بودن فضا و بزرگتر جلوه دادن فضای کاری القا می کند. پارتیشن های شیشه ای در انواع یک و یا دو جداره هستند و بسته به مکان استفاده، نوع استفاده و مقاومت موردنیاز انتخاب می گردد.

البته شیشه تنها گزینه نیست. پارتیشن اداری با جنس های مختلف و اندازه های متفاوت از نیم قد تا تمام قد قابل استفاده می باشند. کاربردهای متفاوتی نیز دارند مانند ایجاد راهرو یا بعنوان اتاق مجزا و یا حتی ایجاد دکوراسیون داخلی مدرن.

دلایل استفاده از پارتیشن در فضای اداری

از دلایل استفاده از پارتیشن در فضای اداری به موارد زیر می توان اشاره نمود:

– نصب و جمع آوری آسان

– سبکی سازه

– مدولار بودن سازه

– مناسب برای هر سلیقه و طرح

– قابلیت استفاده سازه های دیگر بر روی آن

– ایجاد فضای آکوستیک

و بسیاری مزایای دیگر

محیط بهداشتی با پارتیشن اداری

از دیگر راه های مقابله با انتشار ویروس ها و انواع آلودگی ها در محیط های کاری و اداری بسته تفکیک و فاصله گذاری کارکنان در فضای بسته محل کار انجام پارتیشن بندی بین آن ها می باشد. فضای کاری پارتیشنی در محیط بسته اتاق هایی که کارکنان بیشتر از ۲ نفر در آن مشغول کار هستند باعث می شود تا از ارتباط مستقیم آنان جلوگیری گردد و همچنین باعث نظم بسیار در میز هر شخص همراه با رعایت فاصله می گردد.

نگاه سبز آگرین آماده انجام پروژه های پارتیشن بندی فضای اداری با بهترین کیفیت و بالاترین کاربرد مخصوص ادارات و سازمان های خصوصی و دولتی می باشد.