خدمات طراحی دکوراسیون

خدمات قابل ارائه توسط تیم طراحی و معماری آگرین به شرح زیر می باشد:

 1. طراحی دفاتر اداری و تجاری
 2. طراحی فروشگاه‌های تک منظوره، فروشگاه‌های چند منظوره، فروشگاه‌های زنجیره ای، فروشگاه‎هایی با شعبات داخلی و خارجی و هایپر مال ها
 3. طراحی غرفه های پروموشن و فضاهای تخصصی برگزاری ایونت های لانچ محصولات جدید
خدمات طراحی دکوراسیون
خدمات طراحی دکوراسیون اداری و فروشگاهی

طراحی دفاتر اداری و تجاری

برای طراحی درست و اصولی دفاتر اداری و تجاری موضوعات متعددی باید مد نظر طراحان قرار گیرد که در معماری خانه‌های مسکونی اهمیت چندانی ندارد. این موضوعات تاثیر بسیار زیادی در جلب اعتماد مشتریان، ایجاد حس آرامش و ایجاد تمایل به همکاری مشترک با شرکت دارد. برخی از مهمترین موضوعات در طراحی فضاهای اداری و تجاری عبارتند از:

 1. هویت برند شرکت
 2. ماموریت شرکت
 3. مطالعه آینده‌کاری و استراتژی توسعه شرکت جهت طراحی فضاهای احتمالی متناسب با نیازهای آینده
 4. تقسیم بندی فضاهای اداری بر اساس اصول تخصصی نور پردازی بر مبنای تقسیم بندی کاری (کارهای فکری، اجرایی یا کارهای روتین)
 5. درک درست از نقاط کور، کانونی و نقاط حساس فضا و طراحی بر اساس آن نقاط
 6. درک درست از المان‌های ناملموس برند و تاثیر آن بر طراحی دفاتر
 7. مکان یابی منشی و طراحی سالن انتظار جهت ایجاد حس آرامش مشتری قبل از برگزاری جلسات
 8. طراحی اتاق مدیریت بر اساس روانشناسی رنگ‌ها و بر مبنای رنگ‌های اصلی و مکمل برند
 9. خرید درست لوازم و تجهیزات اداری بر مبنای فضا یا طراحی اختصاصی بر اساس پلان اتاق‌ها
 10. طراحی بهترین تجربه مشتری حین حضور در دفتر (همکاری مشترک با واحد برند شرکت در صورت وجود این واحد)
طراحی دکوراسیون فروشگاه

طراحی فروشگاه‌ها

صرف نظر از نوع فروشگاه، در طراحی محیط فروشگاهی موضوعات متعددی مورد بررسی قرار می گیرند. این موضوعات تلفیقی از تجربه برند، اصول طراحی محیطی، سادگی در دسترسی به محصولات، مسافرت مشتریان در فروشگاهها، نقاط کور و کانونی، اصول تخصصی خرده فروشی، جانمایی محصولات پر فروش یا کم فروش، کنترل محیطی فروشندگان، محل قرارگیری اجناس، روانشناسی رنگ و المان های نا ملموس برند می باشند. لذا طراحی فروشگاهها موضوعی بسیار تخصصی می باشد که اغلب فروشگاه داران به آن توجه درست نمی کنند و صرفا با زیبا سازی محیط خود در تلاشند تا مشتریان را جذب نمایند!

در صورتی که دقت کرده باشید برخی فروشگاهها صرف نظر از زیبایی یا نازیباییشان همواره مشتریان زیادی را به خود جلب می کنند. دلیل تخصصی این موضوع آن است که این دسته از فروشگاهها آگاهانه یا ناآگاهانه برخی از اصول طراحی بیان شده را رعایت کرده اند و مشتریان بدون آنکه بدانند، جذب این فروشگاهها می شوند. حال خردمندانه است تا صاحبان فروشگاهها با اندک افزایش در بودجه بازسازی خود، عوامل تاثیر گذار بر ناخودآگاه مشتریان خود را بیشتر نمایند. همچنین توصیه می شود تا معماران محترم نیز درک و علم درستی از اصول مدیریتی فروشگاه داری داشته باشند تا در زمان طراحی، موضوعات مهم را از قلم ننداخته و سرمایه فروشگاه داران را از بین نبرند.

غرفه پروموشن طراحی غرفه پروموشن

طراحی غرفه پروموشن و فضاهای تخصصی برگزاری ایونت های لانچ محصولات جدید

غرفه پروموشن و فضاهای لانچ محصولات جدید یکی از مهمترین موضوعات در موفقیت یا عدم موفقیت استراتژی لانچ محصولات جدید یا برگزاری پروموشن می باشد. مهم نیست که فروشگاه چه متراژی داشته باشد بلکه این موضوع حائز اهمیت است که محصولات جدید یا محصولاتی که در پروموشن هستند چگونه عرضه و ارائه می‌شوند.

در ایران، غالباً مدیران موضوعات تخصصی در فروشگاه‌داری را نمی‌دانند یا اهمیتی برایشان ندارد که بدانند! این در حالیست که در کشورهای توسعه یافته، گروه‌های متخصص خرده‌فروشی همواره در تلاشند تا بهترین نتایج را عاید فروشگاه‌ها و مشتریانشان نمایند. جهت رسیدن به این هدف لازم است تا در ابتدا استراتژی لانچ یا استراتژی پروموشن در کارگروه تخصصی با حضور متخصصان برندسازی، بازاریابی، روانشناسی صنعتی، طراحان غرفه و جامعه شناسان متخصص نوشته شود و کلیه الزامات مطالعه گردند. پس از آن با خیال راحت می توان این انتظار را داشت که موفقیت نصیب شرکت می‌گردد.

تیم طراحی آگرین با همکاری با متخصصان بیان شده، این امکان را دارد تا با طراحی درست و تخصصی فضاهای فروشگاهی شما عزیزان، مقدمات موفقیت شما را ایجاد نماید. دانش و تخصص تنها راه نجات شرکت های ایرانی است. لطفاً غافل نشوید.