غرفه سازی نمایشگاه آگرین

Login Account

 
 

 

 

افتتاح نمایشگاه شیرینی و شکلات 1396

نمایشگاه شیرینی و شکلات confectionery fair

شانزدهمین نمایشگاه شیرینی و شکلات در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما،­این نمایشگاه ­با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت افتتاح شد ­و در آن آخرین دستاوردهای ­این صنعت در معرض دید عموم قرار گرفت.

محمد شریعتمداری در حاشیه افتتاح نمایشگاه شیرینی و شکلات با اشاره به توانمندی ایران برای بهره برداری از این صنعت افزود: تاکنون چهار هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در این حوزه صورت گرفته است.

وی صنعت شیرینی و شکلات را یکی از مهم ترین صنایع کشور اعلام کرد و گفت: در این صنعت بخشی از نیاز به صورت مواد اولیه وارد و سپس تبدیل به کالای تمام شده به دیگر کشورها صادر می شود.

تفرشی رئیس انجمن صنایع غذایی ایران در حاشیه افتتاح شانزدهمین نمایشگاه شیرینی و شکلات با اشاره به اینکه ۱۶ درصد از سهم اشتغال کشور در صنایع غذایی است ادامه داد: با حضور مستمر در بازارهای جهانی و افزایشی کیفیت صنعت شکلات این سهم می تواند از ۲ تا ۳ برابر افزایش یابد.

وی تقویت صنایع بسته را عامل رونق صادرات شکلات ایرانی دانست و گفت: استرالیا، کانادا، آمریکا، آفریقا و کشور های حاشیه خلیج فارس مقصد صادرات شکلات های ایرانی است.

این نمایشگاه از امروز تا ۲۷ شهریور در محل نمایشگاه بین المللی تهران برقرار است.

منبع : خبرگزاری صدا و سیما

لینک خبر : افتتاح نمایشگاه شیرینی و شکلات

پ.ن : شرکت نگاه سبز آگرین افتخار دارد در این نمایشگاه بزرگترین غرفه فضای باز نمایشگاه شیرینی و شکلات ۹۶ را که متعلق به شرکت شونیز می باشد را با سازه ای مستحکم و زیبا ارائه نماید.

غرفه شرکت شونیز در نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات تهران ۹۶