غرفه های Display

معرفی و نمونه غرفه های Display اجرا شده توسط شرکت نگاه سبز آگرین

پس از گذشت بیش از ۱۰ سال غرفه سازی، از سال ۱۳۹۲ شرکت نگاه سبز آگرین برای رفاه حال مشارکت کنندگانی که غرفه های کوچک ، همایشی ، پاویون  و غیره دارند و یا می خواهند ضمن داشتن غرفه زیبا و کارا هزینه خود را کنترل کنند، آگرین نسل جدیدی از غرفه های نمایشگاهی را با فنون معماری ، طراحی و مدیریت منابع با متریال خاص و فوق فشرده به بازار ارائه نمود تا مشارکت کنندگان بتوانند با در نظر گرفتن نیازهای خود با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت ساخت و فقط با مدیریت منابع آنچه از یک غرفه در نمایشگاه انتظار دارند را در اختیار داشته باشند.
در زیر می توانید نمونه های اجرا شده غرفه های  Display توسط نگاه سبز آگرین را مشاهده نمایید :

شرکت نگاه سبز آگرین مبتکر نسل جدید غرفه های Display می باشد که در ایران به عنوان اولین و بزرگترین شرکتی است که از این متد در غرفه های نمایشگاهی بهره می برد.
از اینرو سرعت در ساخت ، کیفیت بالا ، هزینه پایین و زیبایی غرفه از بارزترین ویژگی های این نسل از غرفه ها می باشد که باعث رضایتمندی مشتریان این شرکت شده است.

غرفه های بهداشتی دیسپلی Display

برگزاری نمایشگاه در دوران کنونی آلودگی و مبارزه با شیوع ویروس کرونا نیاز مبرمی به رعایت پروتکل بهداشتی دارد. از اینرو علاوه بر تجهیزات بهداشتی نظیر استفاده از دستکش و ماسک موارد اجتناب ناپذیری وجود دارد که احتمال آلودگی در آن ها بسیار زیاد است. یکی از این موارد، سطوح سازه غرفه نمایشگاهی می باشد که معمولاً در غرفه های خودساز جنس آن از چوب است و استریل و آلودگی زدایی در آن امری سخت و گاهاً غیرممکن است.

غرفه های display این مشکل بزرگ را حل کرده و بدلیل استفاده از متریال ویژه خود، احتمال جذب آلودگی و ویروس را به حداقل رسانده و امکان شستشو و ضدعفونی توسط مواد ضدعفونی را بدون آسیب رسیدن و تغییر شکل و رنگ فراهم آورده است. غرفه های بهداشتی با سیستم display راهکاری مناسب جهت استفاده در انواع نمایشگاه ها بدون نگرانی از شرکت در نمایشگاه می باشد.

غرفه یهداشتی رپیدسیستم

این پست نیز در دسترس است: English