بهترین مکان برای غرفه | انتخاب بهترین مکان برای غرفه نمایشگاهی

شرکت شما برای شرکت در نمایشگاه دعوت شده است. شما با پیمانکاران نمایشگاه مذاکره کرده اید و قول داده اند که یک غرفه نمایشگاه منحصر به فرد را به شما ارائه کنند. گام بعدی برای شما انتخاب محل مناسب برای غرفه نمایشگاه است. انتخاب بهترین مکان برای غرفه در نمایشگاه می تواند تاثیر بسیار زیادی در بازدید از غرفه نمایشگاهی شما داشته باشد.

بهترین محل غرفه

محل غرفه شما دارای توان بالقوه ای برای ایجاد تاثیری عظیم، روی تعداد بازدید شماست. بنابراین، بسیار مهم است که مکان مناسب ای را برای نمایشگاه خود انتخاب کنید. در اینجا چند نکته موثر وجود دارد که می توانید برای یافتن محل مناسب در محل نمایشگاه، به آن ها توجه داشته باشید.

بهتر است یک نقطه در نزدیکی درهای جلو پیدا کنید. دلیلش کاملا واضح است. رقابت بزرگی بین شرکت ها وجود دارد تا یک نقطه ای را که در نزدیکی درب ورودی قرار دارد را انتخاب کنند.

زمانی که بازدیدکنندگان وارد سالن می شوند، قادر خواهند بود تا ابتدا غرفه شما را ببینند. مردم به منظور نمایش ایده های روشن و تازه وارد نمایشگاه می شوند. شما می توانید حداکثر استفاده از آن را با ایجاد یک احساس خوب بر روی آنها ببرید.

درست مثل ورود، انتهای راه نیز گزینه ای عالی خواهد بود.  اگر این نقطه را انتخاب کنید، این فرصت را برای نشان دادن آنچه در غرفه دارید، نیز خواهید داشت.

بهترین مکان برای غرفه ، انتخاب بهترین مکان برای غرفه نمایشگاهی

شما می توانید حداکثر استفاده را از این موقعیت ببرید تا توجه بازدیدکنندگان را به غرفه خود جلب نمائید. این موقعیت استراتژیک می تواند اهمیت غرفه نمایشگاه را نیز افزایش دهد. جهت حرکت بازدیدکنندگان، آنها را مجبور به مشاهده غرفه نمایشگاه شما می کند.

مرکز نمایشگاه همچنین می تواند به عنوان یک مکان مناسب برای غرفه در نظر گرفته شود. این موضوع به این دلیل است که اکثریت افرادی که از نمایشگاه بازدید می کنند تمایل به چرخش در اطراف مرکز دارند.

اگر ناحیه نمایشگاه بیش از حد بزرگ باشد، تمایل به بازدید از خیابان هایی که در اطراف هستند ندارند. بنابراین، شما باید نگاهی به اندازه منطقه نمایشگاه خود داشته باشید و تعیین کنید که آیا شما می خواهید یک نقطه در مرکز را رزرو کنید یا خیر.

یکی دیگر از نقاط خوب برای غرفه، نزدیکی آن به مناطق پرازدحام مانند رستوران و بوفه نمایشگاه می باشد. زیرا طیف گسترده بازدیدکنندگان در طول برگزاری نمایشگاه نیاز به خرید از بوفه ها و رفت و آمد در این مناطق هستند. اگر نزدیک به آنها باشید می توانید توجهشان را به غرفه خود جلب نمائید. همچنین در صورتی که به این مورد توجه می کنید باید در نظر داشته باشید که کدام منطقه پرازدحام را انتخاب می کنید.

نگاه سبز آگرین