غرفه سازی نمایشگاه آگرین

Login Account

 
 

 

 

غرفه سازی مدولار

یکی از سیستم های غرفه سازی نمایشگاه سیستم غرفه سازی مدولار می‌باشد که در اشکال و اندازه‌های متفاوت وجود دارند. غرفه سازی مدولار این امکان را مهیا می‌سازد تا غرفه های متعدد با طرح ها و بافت های متفاوت ایجاد کرد.

مشخصات غرفه مدولار

ساخت سیستم های غرفه سازی مدولار اغلب با استفاده از مواد آلومینیومی یا PVC انجام می‌گیرند، بنابراین دارای وزن کم و دوام بالا در مقابل سرما، گرما و ضربه می‌باشند. در این روش از ساخت غرفه نمایشگاهی، قطعات در اندازه و شکل‌های مختلف به یکدیگر وصل می‌شوند که می‌توان اشکال و سبک‌های مختلف غرفه را با استفاده از غرفه سازی مدولار پیاده کرد.

مزایای غرفه های مدولار

تمامی قطعات مورد استفاده درغرفه سازی مدولار توسط کارشناسان این زمینه طراحی و ساخته می‌شوند تا در صورت نیاز بتوانند برای ایجاد سازه های نمایشگاهی انتخاب‌های گسترده‌ای داشته باشند.

نامی نو نمایشگاه آگروفود 1398

از دیگر مزیت‌های غرفه سازی مدولار می‌توان به پتانسیل گرافیکی آن اشاره نمود. در این نوع غرفه ها بجای استفاده از رنگ بر روی دیواره‌های سازه، از پوسترهای گرافیکی استفاده می‌شود که ضمن استفاده از جلوه‌های بصری موجب جذب مخاطب خواهد شد.

همچنین بدلیل اینکه سرعت ساخت و برپایی غرفه با استفاده از این روش بسیار بالاتر از مدل‌های خودساز است، در زمان‌هایی که فرصت زیادی تا شروع نمایشگاه نمانده باشد و نیاز به غرفه سازی باشد، کاربرد فراوانی دارد و می‌تواند در عرض چند ساعت غرفه ساخته و تحویل داده شود.

استفاده از این روش نیز باعث کاهش هزینه و صرفه جویی در زمان می‌شود. یکی از مزیت‌های غرفه سازی مدولار، سازگاری آن‌ها با محیط زیست می‌باشد. لازم به ذکر است که شرکت نگاه سبز آگرین به عنوان اولین شرکت غرفه سازی نمایشگاه با استفاده از این روش غرفه سازی و مواد مورد استفاده، نائل به دریافت ایزوی مدیریت محیط زیست گردیده است.

غرفه سازی مدولار