غرفه پروموشن

غرفه پروموشن بر اساس نیاز مشتریان، طراحی و ساخته می‌شود. این غرفه‌ها قابل استفاده در نمایشگاه‌های تجاری، مراکز خرید، گذرگاه‌های پررفت و آمد و … جهت ارائه و نمایش خدمات و محصولات بسیار سودمند هستند. همچنین، غرفه های پروموشن از کیفیت ساخت بالایی برخوردار هستند و فضای زیادی را برای نگهداری محصولات، کاتالوگ‌ها و بروشورها ارائه می‌دهند.

کاربرد غرفه پروموشن

ماهیت غرفه های پروموشن ، غرفه تبلیغاتی است و به منظور نمایش و تبلیغ خدمات یا محصولات ساخته و اجرا می‌شوند و می‌توانند بصورت دائمی یا موقت در مکان مورد نظر قرار بگیرند. استفاده از غرفه پروموشن این امکان را به شما می دهد تا در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید و به بهترین شکل و در بهترین مکان ممکن خدمات و محصولات خود را به عموم مردم نمایش دهید. تا زمانی که در مورد استراتژی برندسازی خود شفاف باشید و بتوانید مخاطبان خود را به درستی هدف قرار دهید، این نوع غرفه‌ها می‌توانند بیشترین سودآوری را برای شما به ارمغان بیاورند.

قیمت ساخت غرفه پروموشن

غرفه تبلیغاتی یا پروموشن بدلیل مساحت‌های پایین قرارگیری و استفاده از حجم کمتر متریال از نظر ساخت و اجرا بسیار مرقون به صرفه می‌باشد. جدا از هزینه اجاره مکان انتخابی خود جهت قرارگیری غرفه، امکانات این نوع غرفه‌ها بسیار متنوع می‌باشد که بسته به انتخاب مشتری برآورد و پس از تایید نهایی غرفه طراحی می‌گردد.

جهت دریافت مشاوه با کارشناسان ما تماس بگیرید