دکوراسیون داخلی

دکوراسیون، امروزه همه آن را به عنوان یک حرفه، علم ویا هنر دنبال می‌کنند. حتی به عنوان یک علم، تخصص یا رشته در بسیاری از دانشگاه‌های معتبر دنیا و یا در آموزشگاه‌های عالی به علاقه‌مندان آموزش داده می‌شود. دکوراسیون به معنای معماری داخلی و آفرینش فضاست. فضایی که در عین زیبا و خاطره انگیز بودن، عملگر و کارآمد نیز باشد. بنابراین با کمی تامل در این تعاریف، به این نتیجه می‌رسیم که در واقع طراح با تنیدن اصول فنی و تخصصی معماری داخلی، با حس زیبایی شناسی، فضایی را طراحی می‌کند که بیانگر هویت، نیاز، درک و خواسته‌های مخاطبش است. دکوراسیون، حلقه اتصال بین دو علم معماری و طراحی داخلی است. دکوراسیون داخلی از یک طرف مانند علم معماری با ساختمان و اجزا و عناصر تشکیل دهنده آن ارتباط دارد و از طرف دیگر همانند طراحی داخلی بر فضاهای داخلی تمرکز می‌کند. قدمت دکوراسیون داخلی به عنوان یک فن برای ایجاد سرپناه، به قدمت تاریخ بشر می‌رسد. اما دکوراسیون داخلی امروزه در جهان ترکیبی از صنعت ساختمان‌سازی، به علاوه هنر، فلسفه و جامعه شناسی، روان‌شناسی اجتماعی، اخلاقی اقتصاد، جغرافیایی طبیعی و انسانی، برنامه‌ریزی و توسعه اقتصادی و علوم طبیعی نظیر زیست شناسی و محیط‌زیست است. معماری داخلی به نوعی همان موضوع معماری داخلی درباره فضاست. دکوراسیون داخلی به عنوان اجتماعی‌ترین هنر بشری با فضای اطراف انسان مرتبط است.

طراحی داخلی

طراح دکوراسیون‌های داخلی را می توان چنین بیان کرد : متخصصی برای طراحی فضاهای داخلی, با عملکرد کارایی بالا که تخصص خود را از طریق آموزش‌های رسمی کسب کرده است. با توجه به این که جامعه دکوراسیون، دارای سبک و سیاق واصول خاصی است، بر اساس سلیقه و نیازهای هر دوره دستخوش تغییر می‌شود. برای به دست‌آوردن علم همگام، با نیاز جامعه‌ این هنر کارآمد، نیاز به آموزش در سطح جامعه به وضوح احساس می‌شود. در جامعه‌ی امروزی ما و در شهرهای بزرگ به علت ازدحام بیش از حد جمعیت متراژ خانه‌ها بسیار کم شده است و خانه‌های ویلایی جای خود را به آپارتمان‌های کوچک داده‌اند. با توجه به علم دکوراسیون داخلی می‌توان فضایی بهتری را برای خود ساخت.
شاید ما نتوانیم از محلی که ما را احاطه کرده و تمام فعالیت های روزمره ما را در بر می گیرد به جایی بهتر که با خواسته ها و علایق ما هماهنگی بیشتری دارد نقل مکان کنیم، ولی می توانیم با طراحی فضاهای داخلی و انتخاب لوازم مناسب از همان فضاهای محدود و ارزشمند استفاده بهینه نماییم.
بدین لحاظ طراحی داخلی ، جامعیت خود را از طراحی غرفه های نمایشگاهی تا دکوراسیون داخلی یک فروشگاه تا چیدمان لوازم یک سالن بسط داده است.
ما با به کارگیری علم معماری و مهارت‌های معماری، که خود متشکل از علومی نظیر زیباشناسی، روان شناسی، هندسه، ایستایی، اقتصاد و … است را با ذهنیت‌های خلاق و تجارب چندین ساله در هم آمیختیم تا فضاهای شما را به رویاهایتان نزدیک کنیم.

دکوراسیون منزل

دکوراسیون منزل

دکوراسیون فروشگاهی

دکوراسیون فروشگاهی

دکوراسیون رستوران

دکوراسیون رستوران

دکوراسیون اداری

دکوراسیون اداری

دپارتمان تخصصی دکوراسیون داخلی شرکت نگاه سبز آگرین با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه مشاوره، طراحی و اجرا دکوراسیون، آماده انجام انواع پروژه های دکوراسیون اداری، دکوراسیون فروشگاهی، دکوراسیون رستوران و کافی شاپ و دکوراسیون منزل به مشتریان خود می باشد.

نمونه برخی از پروژه‌های انجام شده توسط آگرین