دکوراسیون اداری آگرین دکوراسیون داخلی
دکوراسیون اداری زاکس پرو

دکوراسیون اداری آگرین با برند زاکس انواع محیط های اداری مدرن و زیبا را طراحی و اجرا می نماید. اگر در حال افتتاح یک دفتر کار جدید هستید و یا فضای فعلی خود را گسترش داده و آن را نوسازی می کنید تیم تخصصی دکوراسیون اداری زاکس شما را با بالاترین کیفیت یاری می نماید.

کارایی، هویت برند، خلاقیت و منحصربه فرد بودن، صرفه جویی در بودجه و برنامه زمانی خط مشی ما است. از ویژگی های منحصربه فرد برند زاکس می توان استفاده از متریال های با کیفیت، لوکس و مدرن ساخته شده در کارگاه اختصاصی این شرکت اشاره کرد که علاوه بر زیبایی و هارمونی نهایی، کیفیت و استحکام دکور ساخته شده تضمین می گردد.

مراحل طراحی دکوراسیون اداری

دپارتمان تخصصی دکوراسیون اداری زاکس آماده ارائه خدمات طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی اداری از صفر تا صد، تامین و ساخت تجهیزات اداری، اجرای پارتیشن و …. برای تمامی شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی می باشد. کلیه این خدمات پس از دریافت سفارش توسط کارشناسان ما مورد ارزیابی قرار می گیرند سپس نتیجه این ارزیابی ها بهمراه انتظارات مشتری به واحد طراحی ارسال و پس از تایید طرح ها توسط مشتری، در سریعترین زمان و بهترین کیفیت اجرا می گردد.

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری می تواند نقش مهمی در طراحی جدید محیط کار و فضابندی میز کار افراد یک اداره یا سازمان ایفا کند. روشی انعطاف پذیر، کم هزینه، نصب سریع و مقاوم برای ایجاد فضای کاری بین کارمندان، ایجاد اتاق استراحت، ایجاد اتاق جلسات و … می باشد. مرسوم ترین مدل پارتیشن شیشه ای می باشد که احساس باز بودن فضا و بزرگتر جلوه دادن فضای کاری القا می کند. پارتیشن های شیشه ای در انواع یک و یا دو جداره هستند و بسته به مکان استفاده، نوع استفاده و مقاومت موردنیاز انتخاب می گردد. البته شیشه تنها گزینه نیست. پارتیشن اداری با جنس های مختلف و اندازه های متفاوت از نیم قد تا تمام قد قابل استفاده می باشند. کاربردهای متفاوتی نیز دارند مانند ایجاد راهرو یا بعنوان اتاق مجزا و یا حتی ایجاد دکوراسیون داخلی مدرن. بیشتر بخوانید…

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون، امروزه همه آن را به عنوان یک حرفه، علم ویا هنر دنبال می‌کنند. حتی به عنوان یک علم، تخصص یا رشته در بسیاری از دانشگاه‌های معتبر دنیا و یا در آموزشگاه‌های عالی به علاقه‌مندان آموزش داده می‌شود. دکوراسیون به معنای معماری داخلی و آفرینش فضاست. فضایی که در عین زیبا و خاطره انگیز بودن، عملگر و کارآمد نیز باشد. بنابراین با کمی تامل در این تعاریف، به این نتیجه می‌رسیم که در واقع طراح با تنیدن اصول فنی و تخصصی معماری داخلی، با حس زیبایی شناسی، فضایی را طراحی می‌کند که بیانگر هویت، نیاز، درک و خواسته‌های مخاطبش است. دکوراسیون، حلقه اتصال بین دو علم معماری و طراحی داخلی است. دکوراسیون داخلی از یک طرف مانند علم معماری با ساختمان و اجزا و عناصر تشکیل دهنده آن ارتباط دارد و از طرف دیگر همانند طراحی داخلی بر فضاهای داخلی تمرکز می‌کند. قدمت دکوراسیون داخلی به عنوان یک فن برای ایجاد سرپناه، به قدمت تاریخ بشر می‌رسد. اما دکوراسیون داخلی امروزه در جهان ترکیبی از صنعت ساختمان‌سازی، به علاوه هنر، فلسفه و جامعه شناسی، روان‌شناسی اجتماعی، اخلاقی اقتصاد، جغرافیایی طبیعی و انسانی، برنامه‌ریزی و توسعه اقتصادی و علوم طبیعی نظیر زیست شناسی و محیط‌زیست است. معماری داخلی به نوعی همان موضوع معماری داخلی درباره فضاست. دکوراسیون داخلی به عنوان اجتماعی‌ترین هنر بشری با فضای اطراف انسان مرتبط است.

طراحی داخلی

طراح دکوراسیون‌های داخلی را می توان چنین بیان کرد : متخصصی برای طراحی فضاهای داخلی, با عملکرد کارایی بالا که تخصص خود را از طریق آموزش‌های رسمی کسب کرده است. با توجه به این که جامعه دکوراسیون، دارای سبک و سیاق واصول خاصی است، بر اساس سلیقه و نیازهای هر دوره دستخوش تغییر می‌شود. برای به دست‌آوردن علم همگام، با نیاز جامعه‌ این هنر کارآمد، نیاز به آموزش در سطح جامعه به وضوح احساس می‌شود. در جامعه‌ی امروزی ما و در شهرهای بزرگ به علت ازدحام بیش از حد جمعیت متراژ خانه‌ها بسیار کم شده است و خانه‌های ویلایی جای خود را به آپارتمان‌های کوچک داده‌اند. با توجه به علم دکوراسیون داخلی می‌توان فضایی بهتری را برای خود ساخت.
شاید ما نتوانیم از محلی که ما را احاطه کرده و تمام فعالیت های روزمره ما را در بر می گیرد به جایی بهتر که با خواسته ها و علایق ما هماهنگی بیشتری دارد نقل مکان کنیم، ولی می توانیم با طراحی فضاهای داخلی و انتخاب لوازم مناسب از همان فضاهای محدود و ارزشمند استفاده بهینه نماییم.
بدین لحاظ طراحی داخلی ، جامعیت خود را از طراحی غرفه های نمایشگاهی تا دکوراسیون داخلی یک فروشگاه تا چیدمان لوازم یک سالن بسط داده است.
ما با به کارگیری علم معماری و مهارت‌های معماری، که خود متشکل از علومی نظیر زیباشناسی، روان شناسی، هندسه، ایستایی، اقتصاد و … است را با ذهنیت‌های خلاق و تجارب چندین ساله در هم آمیختیم تا فضاهای شما را به رویاهایتان نزدیک کنیم.

دکوراسیون اداری

دکوراسیون اداری

دکوراسیون رستوران

دکوراسیون رستوران

دکوراسیون فروشگاهی

دکوراسیون فروشگاهی

دپارتمان تخصصی دکوراسیون داخلی شرکت نگاه سبز آگرین با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه مشاوره، طراحی و اجرا دکوراسیون، آماده انجام انواع پروژه های دکوراسیون اداری، دکوراسیون فروشگاهی، دکوراسیون رستوران و کافی شاپ به مشتریان خود می باشد.

نمونه برخی از پروژه‌های انجام شده توسط آگرین

برخی مشتریان ما

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید