غرفه ساز نمایشگاهی

غرفه ساز نمایشگاهی

غرفه سازان نمایشگاهی، ارائه دهندگان خدمات نمایشگاهی هستند که در زمینه ی ساخت، تجهیز و نگهداری آن مهارت داشته باشند. غرفه سازان، مجموعه ای از ارائه دهندگان خدمت و صنعتگران هستند که به مهارت های هنری و معماری مسلط هستند. برای ساخت یک غرفه مدرن نیاز به ساخت و ساز و استعداد بالا در زمینه های نجاری، نقاشی، مهندسی معماری، طراحی دکوراسیون و خیلی مهارت های دیگر می باشد. همچنین با استانداردها و قوانین مراکز نمایشگاهی بین المللی و داخلی آشنایی دارند و می توانند هر گونه پروژه ای را پیاده سازی نمایند.
هیچگاه گرید یک شرکت غرفه ساز، نمایانگر کیفیت اجرای او نیست. بلکه تفاوت در بستر و بزرگی کارهاست. بطور مثال شرکت غرفه ساز دارای گرید A سهم بیشتری ز ساخت و اجاره ی غرفه یک نمایشگاه را نسبت به شرکت غرفه ساز دارای گرید B را دارد. کیفیت ساخت غرفه بستگی به متریال و نحوه ی مهندسی سازه ی نمایشگاهی دارد. از اینرو باید مهندسی و معماری غرفه کاملاً اصولی، مستحکم و جذاب باشد.
غرفه سازی اصولی و دقیق در نمایشگاه می تواند سهم بسیار بزرگی در موفقیت یک کسب و کار برای شرکت در نمایشگاه داشته باشد. بررسی و اجرای با نظم و اصولی جزئیات غرفه و ارائه ی راه کارهای مختلف از سمت غرفه ساز موفقیتی بینظیر را به مشتری ارائه می نماید. ایده ها و طرح های نامحدودی می توان برای برای برپایی غرفه در نظر گرفت، از اینرو آشنایی با این موارد از تخصص هاییست که غرفه ساز در رزومه خود باید داشته باشد.

غرفه ساز نمایشگاهی

شرکت نگاه سبز آگرین به عنوان شرکت غرفه ساز و خدمات نمایشگاهی دارای گرید A نمایشگاهی، پیشرو در صنعت نمایشگاهی است که همیشه از نظر کیفیت کار، رضایت مشتریان و ابتکارات بینظیر خود در این صنعت چهره بوده است. غرفه های display یکی از ابتکارات این شرکت در جهت کاهش هزینه های ساخت غرفه و سرعت تولید و نصب بالا می باشد. این سیستم برای اولین بار در ایران توسط آگرین انجام می گیرد و تنها تولید و عرضه کننده ی این محصول در ایران است. حساسیت بر روی جزئیات و طراحی های ویژه و خاص این شرکت را بر آن داشته تا قدرت بیشتر به مسیر هدف خود گام بردارد.
نگاه سبز آگرین