غرفه ساز

غرفه ساز کیست؟

غرفه سازان عمدتاً مسئولیت برنامه ریزی، تولید و اجرای غرفه های طراحی شده و استراتژی های مربوط به حضور در نمایشگاه را بر عهده دارند. همچنین تامین تجهیزات جانبی مانند نمایشگرهای مختلف، ست های مبلمان و میز و صندلی VIP و CIP، غرفه آرایی و نورپردازی غرفه، آبسردکن و لوازم چایخانه و … را انجام می دهند. غرفه سازی نمایشگاه مسئولیتی است که شرکت غرفه ساز نه تنها باید قدرتمند بلکه آگاه و بادوام باشد. کیفیت طراحی و اجرای غرفه بستگی به خلاقیت و مدیریت غرفه ساز دارد.
همانطور که میدانید غرفه نمایشگاهی، اعتبار یک کسب و کار می باشد. هر چه به این موضوع اهمیت بیشتری داده شود، درصد بهره وری و نتیجه گیری بالاتر می رود و به روند سیاست های شرکت اثر مثبت القا می کند. طراحی غرفه های نمایشگاهی باید متناسب با هدف و سمت و سوی شرکت باشد. استفاده از رنگ های سازمانی، نمادها و شعارهای مربوط به آن و کارایی غرفه همگی غرفه نمایشگاه را هدفمند می سازند.
بسیاری از تجهیزات مورد استفاده در غرفه بصورت اجاره ای می باشد که شرکت غرفه ساز آن ها را در اختیار شرکت کننده قرار می دهد و بسته به نیاز و کاربر آنها متغیر است. تمامی مراحل نصب و تحویل تجهیزات و خود غرفه، حداکثر شب قبل از اقتتاحیه نمایشگاه به مشتری می باشد، از اینرو غرفه ساز که مسئولیت تولید و اجرای غرفه را دارد باید طی زمان بندی دقیق و مدیریت منابع درست، غرفه کامل شده را با رضایت مشتری تحویل آیشان گرداند. شرکت نگاه سبز آگرین نیز با توجه به تعداد بالای غرفه سازی در هر نمایشگاه با استفاده از منابع کامل و نیروی انسانی متخصص و کارآزموده، بیش از ۸۰ درصد غرفه های مشتریان خود را زودتر از موعد اتمام زمان غرفه سازی، تحویل مشتری می دهد از اینرو سرعت و دقت در اجرای غرفه و توجه به جزئیات، فاکتوریست که شرکت غرفه سازی و خدمات نمایشگاهی نگاه سبز آگرین را با سایر غرفه سازان متمایز نموده است.

غرفه ساز

پشتیبانی غرفه ساز

دیگر نیاز مشتریان و شرکت کنندگان نمایشگاه دریافت خدمات پشتیبانی و پاسخگویی در مدت زمان برگزاری نمایشگاه می باشد. انجام خدمات پشتیبانی نظیر تامین تجهیزات غرفه  و رفع مشکلات ساختاری غرفه از مهمترین خدماتی است که غرفه ساز باید برای مشتریان خود فراهم نماید.
گرید نمایشگاهی شرکت غرفه ساز کیفیت کار او نیست. بلکه به متراژ و تعداد غرفه سازی در هر نمایشگاه ارتباط دارد. کیفیت کارهای انجام شده نیز از روی سابقه او و درصد رضایت مشتریان و نمونه کارهای گذشته قابل تشخیص و معیار بندی می باشد. استفاده از متریال مناسب، طراحی غرفه زیبا و کارا، تامین تجهیزات سالم و مناسب فاکتورهاییست که کیفیت کار غرفه ساز را نشان می دهد و به او اعتبار می بخشد.
ارائه ی مشاوره در خصوص طراحی و منابع مورد استفاده در غرفه و استراتژی های صحیح غرفه داری نیز بخشی از تخصص شرکت سازنده غرفه نمایشگاهی است. راه کارهای مختلفی برای غرفه داری و مدیریت منابع و تجهیزات در هر نمایشگاه وجود دارد که گاهاً استفاده بی مورد و یا کمبود آن ها باعث تاثیر منفی در روند رسیدن به اهداف برای شرکت در نمایشگاه ایجاد می کند. از اینرو توجه به مشاوره و استراتژی های شرکت غرفه ساز که سابقه و اطلاعات بیشتری در نمایشگاه دارد، می تواند بسیار مفید و کارا باشد.
تهیه و تدوین : نگاه سبز آگرین