بالاترین استانداردهای ساخت و ساز غرفه

در دپارتمان تخصصی نگاه سبز آگرین  ما مراقب همه چیز در قبال مشتریان،  هنگام برنامه ریزی نمایشگاه، کنگره یا رویداد شرکتی هستیم. غرفه سازی با کیفیت بالا نتیجه همکاری بین تیم اداری، فروش و فنی ما است.

تیم اجرایی ما  پروژه هایی را تضمین می کنند که در زمان تحویل و با بالاترین استانداردهای ساخت و ساز غرفه ممکن ارائه می شوند. تعهد ما به ارائه غرفه با کیفیت و حداقل زمان ممکن، این است که مشتریان ما رضایت بسیار بالایی از پروژه تحویل شده دارند. این موضوع کلیدی است که باعث وفاداری مشتری ما شده و مشتریان جدید به ما اعتماد می کنند.

ساخت غرفه

غرفه های ساخته شده توسط شرکت آگرین با بالاترین کیفیت در سه نوع خودساز چوبی، خودساز Display و رپید سیستم تولید می گردند. قابل ذکر است غرفه های display و رپید ابداع شرکت آگرین می باشد. آگرین اولین و تنهاترین تولید کننده غرفه های مودولار دیسپلی و رپید در ایران است.

استانداردهای ساخت و ساز غرفه

طراحی مورد نظرتان را برای شما به یک واقعیت تبدیل می کنیم

در دپارتمان تخصصی غرفه سازی نمایشگاه نگاه سبز آگرین ما یک تیم از طراحان و معماران متخصص و کارآزموده داریم که اصولی ترین و بالاترین استانداردهای غرفه سازی نمایشگاه نیاز مشتریان خود را تامین می کنند.

هنگامی که ما در حال طراحی یک غرفه شخصی یا شرکتی هستیم، ما همه امکانات را با نیازهای مشتری در نظر می گیریم. تلاش می کنیم فضایی ایجاد کنیم که ارزش ها و اهداف شرکت مشتری را نشان می دهد.

ما اطمینان می دهیم که طراحی ما واقع بینانه و قابل قبول برای ساخت و ساز است و در عین حال با توجه به قوانین فنی و ایمنی دارای استانداردهای ساخت و ساز غرفه است.

همچنین بسیار مهم است که همه چیز طراحی شده در یک مقاله برای ساخت و ساز قابل قبول باشد و ما در این زمینه دانش و تجارب خود را به کار می گیریم تا بتوانیم راه حلی کامل برای هر پروژه ارائه دهیم.

تهیه و تدوین : نگاه سبز آگرین