4 روش برای اجتماعی کردن غرفه نمایشگاه

نمایشگاه ها فرصتی برای سرگرمی و سودآوری می باشد، به ویژه هنگامی که برای رشد و پیشرفت در ارتباط با مشتریان خود باشید.

مشکل اینجاست که اکثر غرفه ها به هم شباهت زیادی دارند و جریان فکر و ایده ی جدید، در آنها به ندرت دیده می شود. با این همه امروزه توسط شبکه های اجتماعی، می توانید دستاوردهای خود را چه در نمایشگاه و چه بعد از نمایشگاه پویاتر نمائید.

اهمیت فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در زندگی روزمره و کسب و کار به وضوح دیده می شود. گویی بدون آن ها ارتباطات به نسل ماقبل تکنولوژی نسبت داده می شود.

QR کد

کدهای QR، تکنولوژی بزرگی هستند که روز به روز بزرگتر و پر کاربردتر می شوند. QR را می شود در رستورانها، فروشگاه ها و حتی خشکشویی ها هم یافت، به علاوه که آنها در تبلیغات، کارت های ویزیت، مجلات نیز دیده می شوند.

استفاده از QR کد در غرفه نمایشگاه بصورت بزرگ و واضح باعث می شود تا بتوانید خدمات مورد نظر خود را بصورت هدفمند به بازدیدکنندگان، ارائه نمائید و آنها را مشتاق به امتحان نمائید :

  • – ترافیک را بر روی سایت، ایمیل و خبرنامه یا شبکه های اجتماعی خود هدایت کنید.
  • – پیشنهادات ویژه و موجود خود را به مشتریان و بازدیدکنندگان وبسایت خود منتقل کنید.
  • – از بازدیدکنندگان بازخورد خدمات و سرویس های خود را دریافت کنید.
  • – بازدیدکنندگان را برای رویدادها و نمایشگاه های بعدی خود مطلع سازید.

برای غرفه خود شبکه اجتماعی داشته باشید

برای کسب و کار خود حساب فیسبوک و توئیتر داشته باشید. یک راه مفید و سرگرم کننده برای اجتماعی کردن غرفه نمایشگاهی خود، ساخت صفحات و پست های مرتبط با غرفه و رویدادی که در آن هستید می باشد.

می توانید در این صفحات از دید اطلاع رسانی به موضوع نگاه کنید. اگر تمایلی به ساخت حساب کاربری جدید در فیسبوک و توئیتر ندارید یک کمپین یا رویداد برای نمایشگاه خود در صفحه اصلی خود بسازید و از بازدیدکنندگان دعوت به ورود به آن بکنید. این یک راه برای جمع آوری و تعامل مشتریان خود با شرکت می باشد.

اجتماعی کردن غرفه نمایشگاه

غرفه خود را با تلفن های هوشمند همگام سازید

با استفاده از موبایل های هوشمند و تبلت ها، این فرصت را دارید تا غرفه خود را وسیع تر و دامنه خدمات خود را گسترده تر نمائید.
سایت هایی مانند Yelp و Foursquare می توانند در زمینه امتیاز دهی، نظرسنجی، رتبه بندی و اطلاع رسانی خدمات شما مفید باشند.

با قرار دادن گوشی هوشمند و تبلت در غرفه، می توانید از این موضوع فراتر روید و بازدیدکنندگان را داخل غرفه نسبت به نظردهی و مشاهده وبسایت و حساب های شبکه های اجتماعی خود تشویق کنید. این باعث می شود تا بازدیدکنندگان برای اعتماد و تعهد به شما انگیزه پیدا کنند.

برای غرفه خود شبکه اجتماعی اپلیکیشن موبایل داشته باشید

اگر تا بحال اپلیکیشن برای وبسایت شرکت و کسب و کار خود نداشتید، اکنون موقع آن است که به آن فکر کنید. با ایجاد یک اپلیکیشن به کاربران خود این اجازه را میدهید تا خدمات و سرویس های خود را نشان دهید و تعامل گسترده تری با وبسایت خود ایجاد کنید.

دنیای امروزه دنیای شبکه های اجتماعی و فضای مجازی است. هر چقدر بیشتر با گوشی ها و تبلت ها و کامپیوترها تعامل داشته باشید، بهره های بیشتری از آنها در کسب و کار خود دست پیدا خواهید کرد.

نگاه سبز آگرین