الکامپ 98 بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی elecomp 2019

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی
الکامپ ۱۳۹۸ - ELECOMP 2019

در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

الکامپ ELECOMP 2019

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی – الکامپ ۱۳۹۸ ELECOMP 2019 در تاریخ ۲۷ تیرماه در نمایشگاه بین المللی تهران آغاز بکار نمود و تا پایان روز ۳۰ تیرماه ۹۸ ادامه خواهد داشت.

شرکت آگرین مفتخر است تا با غرفه سازی در این نمایشگاه حضور فعال داشته باشد که در پایان این پست می توانید نمونه کارهای ساخته شده را در این نمایشگاه مشاهده نمائید.

آرشیو

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی – الکامپ ۱۳۹۸ ELECOMP 2019 در تاریخ ۲۷ الی ۳۰ تیرماه در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می‌گردد.
نمایشگاه الکامپ در عرصه طراحی، ساخت و تولید و پشتیبانی از محصولات، خدمات، محتوا و راهکارهای صنایع الکترونیکی، کامپیوتر و دیجیتال در اقتصاد ایران و بزرگترین رویداد فناوری کشور است. الکامپ همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست‌اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. نمایشگاه الکامپ، آوردگاهی است که سالانه ذینفعان توسعه و تحول اقتصاد دیجیتال با بررسی فرصت‌های بازار به جایگاه‌سازی محصولات و خدمات خود پرداخته و عملکرد سالانه خود را در معرض دید و داوری مشتریان و استفاده‌کنندگان قرار می‌دهند تا با تحریک تقاضای بازار به تعمیق و گسترش اقتصاد کشور یاری رسانند. دستیابی به اقتصاد دانش‌بنیان و عمق‌بخشی به اقتصاد زیست‌بوم فناوری کشور، جز با مشارکت فعال تمامی ذینفعان اقتصاد و تحول دیجیتال در حوزه‌های مختلف الکترونیک، کامپیوتر (سخت‌افزار و نرم‌افزار) و حضور مقتدرانه بازیگران بخش‌های مختلف اقتصادی، صنعتی و خدماتی کشور محقق شدنی نیست. سازمان نظام صنفی رایانه‌ای با انتخاب شعار راهبردی #آینده_بهتر امیدوار است تا با برگزاری هرچه باشکوه‌تر بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ در تاریخ ۲۷ تا ۳۰ تیر ماه ۱۳۹۸ و حضور موثر تمامی فعالان این حوزه موجبات پیشرفت صنعت و سربلندی کشور فراهم آید.
منبع : وبسایت ایران الکامپ
نگاه سبز آگرین

غرفه های انجام شده در نمایشگاه الکامپ توسط شرکت آگرین