بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی چاپ ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی چاپ ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته

در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی چاپ ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته ۱۳۹۸

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی چاپ ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته در تاریخ ۸ الی ۱۱ آذرماه ۱۳۹۸ در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد. شرکت نگاه سبز آگرین افتخار داشت تا با غرفه سازی برای شرکت های chenzhong ، Qian Kun ، پاسارگاد پلیمر صنعت ، قالب سازی سعدی با مدل غرفه خودساز چوبی در این نمایشگاه حضور فعال داشته باشد. در انتهای این پست می توانید غرفه های ساخته شده در این نمایشگاه را مشاهده نمائید.

آرشیو

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی چاپ ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته در تاریخ ۸ الی ۱۱ آذرماه ۱۳۹۸ در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می گردد.

نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته بعنوان بزرگترین رخداد تجاری صنعت چاپ ایران، سالانه با حضور جمع کثیری از شرکت های توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت چاپ، بسته بندی، ماشین آلات و…. برپا میگردد. فرصت مغتنمی است تا شرکت های فعال در این حوزه دستاوردها،محصولات خود را معرض بازدید دست اندرکاران و متخصصان این صنعت قرار دهند و باتوجه به روند کنونی بازار ، فعالیت ها و نوآوری های خود را ارائه دهند. به همین سبب به اطلاع کلیه فعالان این صنعت می رساند، بیست و ششمین نمایشگاه چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته در تاریخ ۸ لغایت ۱۱ آذر ماه ۱۳۹۸ در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

اهداف برگزاری نمایشگاه:

– ایجاد فرصت های شغلی جدید

– توسعه کسب و کار و رونق اقتصادی

– برگزاری سمینارهای مختلف

– یافتن راه های گسترش و توسعه خدمات

– ارتقا جایگاه نمایشگاه در ایران و جهان

– گسترش تعاملات تجاری، اقتصادی و فرهنگی

– معرفی خدمات ،محصولات و کسب وکار

– توسعه اشتغال در صنعت چاپ و بسته بندی

– اشتراک گذاری دستاوردها و کسب دانش جدید

منبع: وبسایت نمایشگاه printing-packingshow

نگاه سبز آگرین

غرفه های انجام شده در نمایشگاه چاپ و بسته بندی توسط شرکت آگرین