سومین نمایشگاه بین المللی خدمات و تجهیزات هتلداری

سومین نمایشگاه بین المللی خدمات و تجهیزات هتلداری

در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

سومین نمایشگاه بین المللی خدمات و تجهیزات هتلداری ۱۳۹۸ – HOTEQ 2020

سومین نمایشگاه بین المللی خدمات و تجهیزات هتلداری در تاریخ ۲۳ الی ۲۶ بهمن ماه ۱۳۹۸ در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می گردد.
نمایشگاه بین المللی خدمات و تجهیزات هتلداری با هدف شناسایی و معرفی شرکت ها و مؤسساتی که تأمین کننده خدمات و تجهیزات مورد نیاز هتل ها و مراکز اقامتی کشور هستند برگزار می گردد . درحقیقت این نمایشگاه همان بخش هتلداری نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران است که با توجه به استقبال و حضور گسترده ای که شرکت های فعال در بخش هتلداری نمایشگاه مذکور داشته اند.

ضرورت تبدیل آن به یک نمایشگاه مستقل تخصصی به شدت احساس می شد و این امر نیازمند اراده ای قوی بوده تا جهت تفکیک این بخش از نمایشگاه گردشگری گام عملی برداشته شود و سرانجام پس از ده سال این گام توسط شرکت بین المللی بازرگانی و نمایشگاهی تهران بعنوان برگزارکننده هر دو نمایشگاه برداشته شد. این امر با هدف توسعه کیفی و کمی هرچه بیشتر این رویداد تخصصی انجام میشود و زمینه ساز مشارکت گسترده تر فعالان صنعت هتلداری در هر دو بخش داخلی و خارجی خواهد بود.

هم اینک این اتفاق با استقبال کشورهای خارجی روبرو شده  و به دلیل استقبال شرکتهای تأمین کننده خدمات و تجهیزات هتل داری ، از همین ابتدای امر یک سالن دیگر به نمایشگاه خدمات و تجهیزات هتلداری اضافه شده است.

لازم به ذکر است که این نمایشگاه همچنان به صورت همزمان با نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران برگزار خواهد شد و مستقل شدن سبب نمی شود که همزمانی و همجواری آن با نمایشگاه گردشگری دچار خدشه شود . بنابراین نمایشگاه تجهیزات و خدمات هتلداری مخاطبین و بازدیدکنندگان خود را همچون سالهای قبل در اختیار خواهد داشت. امسال تاریخ برگزاری این دو نمایشگاه در بهمن ماه و فضای تحت پوشش آنها نیز درحدود ۴۰۰۰۰ مترمربع میباشد .
نمایشگاه مذکور تنها رویداد نمایشگاهی کاملاً تخصصی در حوزه صنعت هتلداری کشور است که با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران برگزار می گردد.

منبع: titexgroup

🔵 اطلاعیه :

مشارکت کنندگان گرامی
مخاطبین و بازدید کنندگان جهت ورود به نمایشگاه باید نسبت به خرید بلیت ورودی به مبلغ ۲۰/۰۰۰ ریال اقدام نمایند . لیکن ستاد برگزاری نمایشگاه جهت دعوت از مخاطبین مورد نظر شرکت کنندگان ، کارت های دعوت را به مبلغ هر عدد ۱۰/۰۰۰ ریال در اختیار شرکت ها قرار می دهد که با ارائه این کارتها نیازی به خرید بلیت ورودی نخواهد بود . لذا شرکت کنندگان محترم درصورت تمایل به خرید کارت دعوت بازدید می توانند با دفتر ستاد برگزاری به شماره تلفن : ۲۲۳۹۷۵۴۰ تماس حاصل نمایند.

نگاه سبز آگرین