نمایشگاه بین المللی خشکبار، گیاهان دارویی، زعفران، فناوری، صنایع و خدمات وابسته

نمایشگاه بین المللی خشکبار، گیاهان دارویی، زعفران، فناوری، صنایع و خدمات وابسته

در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

نمایشگاه بین المللی خشکبار، گیاهان دارویی، زعفران، فناوری، صنایع و خدمات وابسته ۱۳۹۸ – INTFOODEX 2019

نمایشگاه بین المللی خشکبار، گیاهان دارویی، زعفران، فناوری، صنایع و خدمات وابسته در تاریخ ۲۸ آبان ماه الی ۱ آذرماه ۱۳۹۸ در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می گردد.
نمایشگاه بین المللی خشکبار ،گیاهان داروئی ، زعفران تهران INTFOODEX با حضور تولید کنندگان، صادرکنندگان، متخصصین و فعالان اقتصادی این صنعت و همچنین حمایت انجمن ها و اتحادیه های بزرگ کشور در زمینه خشکبار، زعفران، گیاهان دارویی ، خرما و … به عنوان یک رویداد اقتصادی در سطح بین المللی می باشد
نمایشگاه به عنوان بستری با هدف معرفی کالاها و محصولات جدید، ایجاد فرصت تعامل با تولید کنندگان، بازرگانان و متخصصین، آشنایی با آخرین دستاوردها، ایجاد فرصت مذاکرات و عقد قراردادهای کاری و … همواره مورد توجه بوده است و مشارکت در این پدیده اقتصادی – تبلیغاتی با توجه به توان بالای صادراتی و تولیدی ایران در زمینه خشکبار و زعفران می تواند بهره وری و بازخورد مطلوبتر را برای شرکت کنندگان فراهم سازد.
· معرفی محصولات جدید
· ایجاد فرصت جهت برقراری ارتباط و شناسایی شرکتهای معتبر داخلی وخارجی
· آشنایی با آخرین دستاوردها و فن آوریهای تخصصی ارائه شده از سوی شرکت کنندگان
· در اختیار گذاردن فرصت انعقاد قرارداد های کاری، پیشرفت و توسعه فعالیتهای اقتصادی شرکت کنندگان
· یافتن نمایندگان فعال
· شناخت نیازهای مشتری
· ارزیابی نحوه افزایش توان صادراتی
· بهره گیری گسترده از تبلیغات در جهت افزایش اعتبار و معرفی بهتر شرکت کنندگان
· فراهم ساختن زمینه مناسب جهت ارائه آخرین دستاوردهای نوین علمی، پژوهشی در حوزه های مختلف
· شناخت توانایی های علمی، پژوهشی کشور و تقویت ارتباط بین دانشگاه ها و صنایع و مراکز علمی- پژوهشی کشور
· افزایش کیفیت تولید و رسیدن به استانداردهای جهانی
· آشنایی و تبادل تجربیات شرکت ها با یکدیگر در یک مکان مناسب و زمان کوتاه
این نمایشگاه با هدف انتقال و مبادله دانش و تکنولوژی بین فعالان در زمینه زعفران، خشکبار و گیاهان دارویی ایران و دیگر کشورهای پیشرفته برگزار می‌شود. حضور در این نمایشگاه فرصتی مناسب برای دیدار و ملاقات با طیف وسیع مدیران انجمن‌ها و اتحادیه‌ها، مقامات و مسؤولان ارشد دولتی، کارشناسان، سرمایه‌گذاران، تولید کنندگان، توزیع‌کنندگان و تأمین‌کنندگان تجهیزات و ماشین آلات، شرکت های بسته بندی و صادرکنندگان از داخل و خارج از کشور می باشد. از سویی دیگر انتقال و مبادله دانش و تکنولوژی بین فعالان در زمینه خشکبار ،گیاهان داروئی ، زعفران و دیگر کشورهای پیشرفته و آشنایی با آخرین دستاوردهای علمی و پژوهشی در این صنعت، گامی مهم در راستای ارتقاء نیاز های صادراتی ایران می باشد.
معرفی دستاوردها، ظرفیت ها و توانمندی های شرکت ها، نهادها و سازمان های داخلی، انتقال دانش، تکنولوژی و تجربیات آشنایی با الگوهای موفق جهانی در عرصه خشکبار ،گیاهان داروئی ، زعفران و فراهم کردن زمینه های لازم برای سرمایه گذاری شرکت های داخلی و خارجی نمایشگاه بین المللی خشکبار ،گیاهان داروئی ، زعفران تهران می باشد.

منبع: وبسایت نمایشگاه شرکت آرسا

نگاه سبز آگرین