هجدهمین نمایشگاه بین المللی یراق آلات، ماشین آلات مبلمان و صنایع وابسته

هجدهمین نمایشگاه بین المللی یراق آلات، ماشین آلات مبلمان و صنایع وابسته

در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

هجدهمین نمایشگاه بین المللی یراق آلات، ماشین آلات مبلمان و صنایع وابسته ۱۳۹۸

هجدهمین نمایشگاه بین المللی یراق آلات، ماشین آلات مبلمان و صنایع وابسته در تاریخ ۱۳ الی ۱۶ بهمن ماه ۱۳۹۸ در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می گردد.

نمایشگاه بین المللی یراق آلات، ماشین آلات مبلمان سالیانه یک نقطه همگرایی برای تولید‎کنندگان، واردکنندگان، صادر‎کنندگان، عرضه‎کنندگان و مصرف‎کنندگان در زنجیره صنعت چوب است. این نمایشگاه به عنوان بستری با هدف معرفی کالاها و محصولات جدید، ایجاد فرصت تعامل با تولید‎کنندگان، بازرگانان و متخصصین بخش، آشنایی با آخرین دستاوردها، ایجاد فرصت مذاکرات و عقد قراردادهای کاری و … همواره مورد توجه بوده است. مشارکت در این پدیده اقتصادی-تبلیغاتی می‎تواند بهره‎وری و بازخورد مطلوب‎تر را برای شرکت‎کنندگان فراهم سازد. آمار موجود از افزایش تعداد مشارکت‎کنندگان در نمایشگاه و افزایش متراژ فضای نمایشگاه گویای اهمیت نمایشگاه فوق می باشد. طیف گسترده ای از محصولات، شامل محصولات چوبی، ماشین‎آلات نجاری، تیغ و کاتر، ابزار آلات، مواد اولیه، راه حل های صنعتی و غیره در این نمایشگاه به نمایش گذاشته می شود.

به عنوان یک نمایشگاه تخصصی، نمایشگاه یراق‎آلات، ماشین‎آلات مبلمان فرصت بسیار خوبی را برای شرکت های منطقه‎ای و بین‎المللی و نمایندگان آنها، جهت به نمایش گذاشتن و کسب دانش در مورد چوب و ایجاد روابط راهبردی جدید با خریداران و سرمایه‎گذاران فراهم می کند. نمایشگاه بین المللی یراق آلات، ماشین آلات مبلمان تهران به غرفه‎داران این فرصت را می دهد تا محصولات و خدمات خود را به بهترین شکل ممکن در مقابل مخاطبان با کیفیت به نمایش بگذارند.

مزایای شرکت در نمایشگاه

  • با بازدیدکنندگان کلیدی در صنعت چوب، یراق‎آلات، ماشین آلات مبلمان برای خرید ارتباط برقرار کنید.
  • با ملاقات شرکای تجاری مرتبط )تأمین‎کنندگان، تولید‎کنندگان، انجمن‎های صنفی و موسسات( مخاطبین جدید ایجاد کرده و کار خود را گسترش دهید.
  • با تعامل با متخصصان صنعت چوب، درباره آخرین فناوری‎ها و محصولات صنایع چوب مطلع شوید.
  • فرصت های عالی برای بستن معاملات تجاری داخلی با خریداران جدی.
  • از طریق یک کمپین شدید بازاریابی منطقه‎ای و بین‎المللی، معرفی و تبلیغ خاص برند را بدست آورید.
  • فرصت های عالی برای بهره مندی از معاملات منحصر به فرد و دریافت پیشنهادات از طرف شرکت ها

منبع: چیستافیر

نگاه سبز آگرین