اطلاع رسانی نمایشگاه چاپ و بسته بندی شهرآفتاب به کلیه سازمان های صنعت، معدن و تجارت

اطلاع رسانی نمایشگاه چاپ و بسته بندی شهرآفتاب به کلیه سازمان های صنعت، معدن و تجارت
به گزارش عصر نمایشگاه، امیرحسین شیروی روز گذشته با ارسال نامه ای به روسای سازمان های صنعت، معدن و تجارت سراسر کشور از ایشان خواست تا ترتیبی اتخاذ نمایند تا کلیه سازندگان ماشین آلات با زمینه چاپ و بسته بندی در این نمایشگاه که از 20 الی 23 مهرماه در محل نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب تهران برگزار می شود، به صورت فعالانه حضور یابند.
پیش از این نیز پروین نباتی، مدیرکل صنایع شیمیایی و سلولزی وزارت صنعت، معدن و تجارت، برگزاری این رویداد را به انجمن ها، اتحادیه ها و سندیکاهای مرتبط اطلاع رسانی نموده بود.
شرکت برساز رویداد پارس، نمایشگاه چاپ و بسته بندی شهرآفتاب را از 20 الی 23 مهر ماه و با مشارکت نمایشگاه دوسلدورف آلمان برگزار کننده بزرگترین نمایشگاه چاپ دنیا drupa و بزرگترین نمایشگاه بسته بندی دنیا interpack برگزار می نماید.
در برنامه بلند مدت همکاری این شرکت و نمایشگاه دوسلدورف، در نظر است تهران و این نمایشگاه، به مرکز بزرگ معرفی و آشنایی با جدیدترین تکنولوژی ها و دستاوردهای صنعت چاپ و بسته بندی در منطقه خاورمیانه تبدیل شود.
علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به وب سایت www.ipapexpo.ir مراجعه و یا با شماره 05131519 داخلی 5049 تماس حاصل نمایند.
منبع : عصر نمایشگاه
لینک خبر : اطلاع رسانی نمایشگاه چاپ و بسته بندی شهرآفتاب