نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت

نهمین نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت، عایق ها و ماشین آلات وابسته

در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

نهمین نمایشگاه بین­ المللی قیر، آسفالت، عایق ها و ماشین­ آلات وابسته امروز ۲۳ بهمن ماه ۱۳۹۶ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران گشایش یافت و تا ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ادامه دارد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، در این نمایشگاه که با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، معاون فنی و عمران شهرداری تهران، مشاور شهردار تهران و روسای انجمن ها و اتحادیه های مرتبط و با حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان توسعه تجارت ایران برپا شده، ۱۲۵ شرکت داخلی و خارجی ضمن عرضه جدیدترین تولیدات و خدمات خود، با فناوری های روز این حوزه آشنا می شوند.
در کنار شرکت های داخلی حاضر در نهمین نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت و ماشین آلات وابسته، شرکت هایی از کشورهای آلمان، چین، هندوستان، برزیل، آفریقای جنوبی، آذربایجان و ترکیه نیز جدیدترین تولیدات و تجهیزات خود را عرضه و ارائه کرده اند.
نهمین نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت و تجهیزات و ماشین آلات وابسته در فضائی بالغ بر ده هزار مترمربع و در سالن های۱۰– ۱۱– ۱۲– ۱۳ و فضای باز نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شده و در آن انواع قیرهای پلیمری، رنگی، طبیعی، اصلاح شده ، صنعتی، جاده ای و صادراتی، عایق سفید، ژئو ممبران، ژئو تکستایل، انواع آسفالت های گرم، سرد، رنگی و پلیمری، تجهیزات دانه بندی، جایگزین های نوین آسفالت، تکنولوژی های نانو، مظروف سازی و انواع ماشین آلات سنگ شکن به نمایش گذاشته شده است.
همزمان با برگزاری این نمایشگاه، هیئت هایی تجاری و سرمایه گذاری چند کشور خارجی از نمایشگاه بازدید کرده و با شرکتهای ایرانی وارد مذاکرات تجاری شوند.
نهمین نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت، عایق ها و تجهیزات و ماشین آلات وابسته تا ۲۶ بهمن از ساعت ۹ تا ۱۷ درمحل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آماده بازدید علاقه مندان است.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
نگاه سبز آگرین

غرفه های انجام شده در نمایشگاه قیر و آسفالت توسط شرکت آگرین