نمایشگاه اگروفود 1397- بیست و پنجمین نمايشگاه بين المللی صنايع کشاورزی، مواد غذائی، ماشين آلات و صنايع وابسته

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذائی، ماشین آلات و صنایع وابسته
(اگروفود ۲۰۱۸)

در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذائی، ماشین آلات و صنایع وابسته ( اگروفود ) در تاریخ ۱۱ تیر ماه ۱۳۹۷ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران به کار خود خاتمه داد + تصاویر غرفه ها.

آرشیو خبر

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذائی، ماشین آلات و صنایع وابسته (نمایشگاه اگروفود) در تاریخ ۸ الی ۱۱ تیر ماه ۱۳۹۷ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.
باتوجه به اینکه مراحل ثبت نام متقاضیان مشارکت در بخش داخلی نمایشگاه ایران آگروفود ۲۰۱۸ به زودی آغاز خواهد گردید، از کلیه متقاضیان مشارکت در بخش ریالی تقاضا می گردد تا درخواست اولیه خود را با تکمیل فرم زیر، جهت ثبت در بانک اطلاعاتی نمایشگاه، تا قبل از شروع جانمایی اینترنتی و رزرو اولیه برای انجام مراحل عضویت در سایت جانمائی اینترنتی و امکان اطلاع رسانی به ستاد برگزاری ارائه نمایند. دانلود فرم
•  در صورت عدم تکمیل کامل کلیه موارد ذکر شده در فرم توسط متقاضی، فرم ارسال شده مورد بررسی قرار نخواهد گرفت.
•  تکمیل و ارسال این فرم هیچگونه تعهدی جهت واگذاری غرفه به متقاضیان برای ستاد برگزاری ایجاد نمی نماید و فقط به منزله ارائه درخواست مشارکت می باشد.
•  اطلاعات این فرم در بانک اطلاعاتی نمایشگاه (جهت امور اطلاع رسانی و … ) تا پایان نمایشگاه مورد استفاده قرار خواهد گرفت، لذا لازم است تا اطلاعات درخواستی بصورت صحیح، دقیق و کامل در فرم درج شود .مسئولیت عدم مطابقت اطلاعات درج شده در فرم درخواست اولیه با مشخصات شرکت بعهده خود متقاضی می باشد و ستاد برگزاری مسئولیتی در اینخصوص نخواهد پذیرفت.
لازم است تا متقاضیان مشارکت در بخش ریالی همزمان با ارسال فرم اولیه درخواست نسبت به ارائه مدارک زیر به ستاد برگزاری جهت بررسی لازم، تا قبل از شروع جانمایی اینترنتی و رزرو اولیه اقدام نمایند :
پروانه بهره برداری-گواهی فعالیت صنعتی،کارت شناسائی کارگاه معتبر- پروانه صنفی تولیدی
ثبت آرم تجاری محصولات
تائیدیه تولید براساس یکی از استانداردهای ملی و یا معتبر بین المللی
بروشور وکاتالوگ شرکت متقاضی در خصوص کالاها و خدماتی که توسط شرکت کننده در نمایشگاه ارائه خواهد شد.
متقاضیانی که مدارک یاد شده را تا قبل از شروع ثبت نام اینترنتی به ستاد برگزاری جهت اخذ تائیدیه مجاز بودن به مشارکت در جهت امکان ورود به سایت و جانمائی اینترنتی، دریافت نخواهند نمود. « کدکاربری و گذرواژه » ، بخش ریالی ارائه ننمایند
در صورتیکه زمینه فعالیت شرکت: بازرگانی / نمایندگی شرکتهای خارجی/ واردات، فروش و ارائه کالاها و خدمات خارجی به هر شکل می باشد، متقاضی باید نسبت به ارسال درخواست خود با پست الکترونیک و به زبان انگلیسی جهت دریافت شرائط بخش ارزی از ستاد برگزاری اقدام نماید.

منبع: وبسایت رسمی نمایشگاه اگروفود

نگاه سبز آگرین

راه های ثبت نام در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذائی، ماشین آلات و صنایع وابسته - ایران آگروفود ۲۰۱۸

تماس با شماره تلفن ها : ۹۹-۲۲۸۶۸۴۹۸-۰۲۱

دریافت ↓ و ارسال فرم ثبت نام به ایمیل info@agrinstands.com

ارسال فرم و یا ثبت درخواست با تلگرام agrinstandsco@

تکمیل فرم تماس با ما آگرین

تلفـن (بخش اداری – ثبت نام) : ۳۶-۸۸۲۰۵۷۳۵

دریافت ↓ و ارسال فرم ثبت نام به ایمیل palar.cv@gmail.com

غرفه های انجام شده در نمایشگاه آگروفود ۹۷ توسط شرکت آگرین