نمایشگاه بین المللی حمل و نقل

دومین نمایشگاه حمل و نقل و صنایع وابسته

در محل شبستان مصلی امام خمینی (ره)

دومین نمایشگاه حمل و نقل و صنایع وابسته امروز ۲۶ آذرماه با حضور وزیر راه و شهرسازی در شبستان مصلای امام خمینی(ره) افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی مصلای امام خمینی(ره)، این نمایشگاه که با حضور فعالان بخش خصوصی، شرکت‌های مهندسی مشاور، پیمانکاران و صنایع وابسته و شرکت‌ها و سازمان‌های تابعه وزارت راه و شهرسازی برپا شده، تا ۲۸ آذرماه میزبان علاقمندان به این حوزه است.
قرار است در این نمایشگاه، برنامه‌هایی همچون کنفرانس ایمنی راه، با مشارکت استادان فدراسیون جهانی راه و شرکت‌های تابعه وزارت راه و شهرسازی برگزار شود؛ کنفرانسی که در آن فعالان بخش خصوصی و پیمانکاران حوزه حمل و نقل حضور خواهند داشت.
برگزاری کارگاه آموزشی «آشنایی مقدماتی با فرآیند ساخت و تحلیل شبکه در بخش برنامه‌ریزی و توسعه حمل‌ونقل» و نشست‌های خبری، با حضور معاونان و رؤسای سازمان‌ها و شرکت‌های فعال در حوزه حمل و نقل و راهداری طی روزهای برگزاری این نمایشگاه پیش بینی شده است.
گفتنی است که این نمایشگاه، با مشارکت ۱۵۰ شرکت بخش خصوصی آغاز به کار کرده و کارگاه آموزشی «اهمیت بازدید ایمنی در تعمیر و نگهداری علائم و تجهیزات ایمنی راه ها» از جمله برنامه‌های بخش جنبی این نمایشگاه خواهدبود.
علاقمندان می‌توانند برای بازدید از دومین نمایشگاه حمل و نقل و صنایع وابسته، از امروز تا ۲۸ آذرماه از ساعت ۱۰ تا ۱۸ به شبستان مصلای امام خمینی(ره) مراجعه کنند.

منبع : سایت رسمی نمایشگاه مصلی امام خمینی (ره)

شرکت نگاه سبز آگرین