نمایشگاه تهران پلاست

دومین دوره نمایشگاه تهران پلاست

در محل نمایشگاه شهر آفتاب

دومین نمایشگاه بین المللی صنعت لاستیک و پلاستیک تهران در محل نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب تهران برگزار می گردد.
زیر مجموعه های فعالیت این نمایشگاه : مواد اولیه، ماشین آلات و تجهیزات، محصولات و خدمات و رنگ و رزین در این صنعت می باشد.
برخی از قدیمی های این صنعت اولین دوره برگزاری نمایشگاه تهران پلاست را معادل دوره پنجم یا ششم نمایشگاه ایران پلاست می دانستند. همکاری تشکل ها در موفقیت تهران پلاست بخصوص انجمن ماشین سازان در برگزاری نمایشگاه بسیار موثر بود.
نمایشگاه امسال در حالی که بیشتر از دو ماه تا برگزاری نمایشگاه مانده است از سال گذشته هم فراتر رفته و ما در سالن ماشین سازان با مشکل کمبود جا مواجه شده ایم.
در شرکت واحد مستقلی راه اندازی شده که فقط روی دعوت بازدید کننده متخصص کار می کنند و برنامه دعوت از هیاتهای بازدید از استان ها و همچنین هیاتهای خارجی نیز برنامه ریزی شده است.
مزیت های مجموعه شهر آفتاب: سالنهای استاندارد، تازه ساز و بسیار آبرومند، عدم وجود ترافیک در اطراف نمایشگاه ، دسترسی مردم از طریق مترو جهت بازدید از نمایشگاه، وجود پارکینگهای گسترده و رایگان نمایشگاه نزدیکی به شهرکهای صنعتی بزرگ کشور، دسترسی آسان از فرودگاه مهر آباد و فرودگاه امام خمینی(ره)، سایر امکانات زیر ساختی از جمله مکانهای مناسب جهت رستوران، لابی مناسب جهت استراحت و گفتگوی راحت در محل سالن ملل شهر آفتاب

منبع: سایت رسمی نمایشگاه شهر آفتاب تهران

شرکت نگاه سبز آگرین