فراخوان حضور و مشارکت فعالان صنعت گردشگری ایران در نمایشگاه گردشگری تاپ ریزا

در راستای اعلام فراخوان نمایشگاه گردشگری تاپ ریزا فرانسه و به منظور حضور و مشارکت فعالان صنعت گردشگری ایران از فعالان و دست اندرکاران گردشگری دعوت به عمل می‌آید که در این نمایشگاه ثبت نام کنند.
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد یکی از مهمترین نمایشگاه‌های متخصصین بازار گردشگری است که خریداران و فروشندگان در هر بخشی از صنعت کردشگری از آن بازدید می‌کنند و تولیدات و نو آوری‌های خود را به نمایش می‌گذارند و نمایشگاه در برگیرنده فرصت‌های کاری در زمینه‌های تفریحی و حرفه‌ای است.
نمایشگاه بین المللی تخصصی بازار گردشگری فرانسه که با نام " آی. اف. تی. ام. " یا "تاپ رزا" شناخته می‌شود ازتاریخ ۲۹ لغایت ۲۶ سپتامبر ۲۰۱۷، ۴ الی ۷ مهرماه ۹۶ در پاریس برگزار می‌شود.
همه ساله در این نمایشگاه بیش از ۳۳۰ موسسه و شرکت دست اندر کار صنعت گردشگری معتبر خارجی شامل آژانس‌های مسافربری، ادارات گردشگری، تور‌های مسافرتی، شرکت‌های هواپیمایی، شبکه زنجیره‌ای هتل‌ها و کرایه خودرو، خدمات خود را از طریق بیش از ۱۳۰۰ شرکت در نمایشگاه پاریس معرفی می‌کنند.
کانون اتومبیلرانی و جهانگردی به نمایندگی از سازمان میراث فرهنگی در نمایشگاه گردشگری تاپ ریزا ۲، ۰، ۱، ۷ فرانسه شرکت می‌کند به همین منظور و در راستای شرکت در این نمایشگاه از همه فعالان گردشگری، دفاتر خدمات مسافرتی هتلها، شرکت‌های هواپیمایی و سایر صنوف مرتبط دعوت شده است تا در صورت تمایل برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر برای شرکت در این برنامه در وب سایت‌های کانون اتومبیلرانی ثبت نام کنند.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
لینک خبر : نمایشگاه گردشگری تاپ ریزا