بیستمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور، و صنایع وابسته iranplex2021

بیستمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور، و صنایع وابسته

در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

بیستمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور، و صنایع وابسته

بیستمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور، و صنایع وابسته در تاریخ ۱۸ الی ۲۱ مهرماه ۱۴۰۰ در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

نمایشگاه دام و طیور امسال با رعایت پروتکل های بهداشتی منتشره توسط ستاد ملی مبارزه با کرونا در روز ۱۸ مهرماه افتتاح خواهد شد.

نمایشگاه بین المللی دام و طیور ۱۴۰۰

نمایشگاه بین المللی دام، طیور و صنایع وابسته تهران  IRAN PLEX  با حضور تولید کنندگان، وارد کنندگان، متخصصین و فعالان اقتصادی این صنعت به عنوان یک رویداد اقتصادی در سطح منطقه می باشد.

نمایشگاه به عنوان بستری با هدف معرفی کالاها و محصولات جدید، ایجاد فرصت تعامل با تولید کنندگان، بازرگانان و متخصصین بخش، آشنایی با آخرین دستاوردها، ایجاد فرصت مذاکرات و عقد قراردادهای کاری و … همواره مورد توجه بوده است و مشارکت در این پدیده اقتصادی – تبلیغاتی می تواند بهره وری و بازخورد مطلوبتر را برای شرکت کنندگان فراهم سازد.

آمار موجود از افزایش تعداد مشارکت کنندگان در بخش داخلی و خارجی نمایشگاه و افزایش متراژ فضای نمایشگاه دام ،طیور، فرآورده های لبنی و صنایع وابسته، گویای تلاش شرکت میلاد مبتکر شرق طی ۱۰دوره برگزاری نمایشگاه فوق می باشد.

·        معرفی محصولات جدید

·        ایجاد فرصت جهت برقراری ارتباط و شناسایی شرکتهای معتبر داخلی وخارجی

·        آشنایی با آخرین دستاوردها و فن آوریهای تخصصی ارائه شده از سوی شرکت کنندگان

·        در اختیار گذاردن فرصت انعقاد قرارداد های کاری، پیشرفت و توسعه فعالیتهای اقتصادی شرکت کنندگان

·        یافتن نمایندگان فعال

·        شناخت نیازهای مشتری

·        ارزیابی نحوه افزایش توان صنعت دام و طیور

·        بهره گیری گسترده از تبلیغات در جهت افزایش اعتبار و معرفی بهتر شرکت کنندگان

·        فراهم ساختن زمینه مناسب جهت ارائه آخرین دستاوردهای نوین علمی، پژوهشی و صنعتی در حوزه های مختلف

·        شناخت توانایی های علمی، پژوهشی و صنعتی کشور و تقویت ارتباط بین دانشگاه ها و صنایع و مراکز علمی- پژوهشی کشور

·        افزایش کیفیت تولید و رسیدن به استانداردهای جهانی

·        آشنایی و تبادل تجربیات شرکت ها با یکدیگر در یک مکان مناسب و زمان کوتاه

این نمایشگاه با هدف انتقال و مبادله دانش و تکنولوژی بین فعالان صنعت دام و طیور ایران و دیگر کشورهای پیشرفته برگزار می‌شود. حضور در این نمایشگاه فرصتی مناسب برای دیدار و ملاقات با طیف وسیع مدیران انجمن‌ها و اتحادیه‌ها، مقامات و مسؤولان ارشد دولتی، کارشناسان، سرمایه‌گذاران، پرورش‌ دهندگان مزارع دام و طیور، توزیع‌کنندگان و تأمین‌کنندگان تجهیزات صنعتی، صنایع خوراک، شرکت‌های دارویی و واکسن از داخل و خارج از کشور بود.از سویی دیگر انتقال و مبادله دانش و تکنولوژی بین فعالان صنعت دام و طیور ایران و دیگر کشورهای پیشرفته و آشنایی با آخرین دستاوردهای علمی و پژوهشی در این صنعت، گامی مهم در راستای ارتقاء اقتصاد دامپروری و دامپزشکی ایران می باشد.

معرفی دستاوردها، ظرفیت ها و توانمندی های شرکت ها، نهادها و سازمان های داخلی، انتقال دانش، تکنولوژی و تجربیات آشنایی با الگوهای موفق جهانی در عرصه دام و طیور  فراهم کردن زمینه های لازم برای سرمایه گذاری شرکت های داخلی و خارجی سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت دام، طیور  و صنایع وابسته بوده است.

نگاه سبز آگرین

غرفه های انجام شده در نمایشگاه دام و طیور گذشته توسط شرکت آگرین

جهت ورود به فرم سفارش طراحی غرفه، ویژه این نمایشگاه و دریافت تخفیف غرفه سازی بر روی دکمه مقابل کلیک نمائید سپس فرم را با دقت تکمیل و ارسال نمائید.