دوازدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی های نو و تجدید پذیر energysaving2022

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی های نو و تجدید پذیر

در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی های نو و تجدید پذیر

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی های نو و تجدید پذیر در تاریخ 21 الی 24 شهریورماه 1401 در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می گردد.

نمایشگاه انرژی های نو و تجدید پذیر

نمایشگاه بین المللی انرژی های تجدیدپذیر، بهره وری و صرفه جویی انرژی به عنوان مهمترین رویداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه كه سالانه با حضور جمع كثیری از شركتهای توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنایع مرتبط با انرژی های نو و صرفه جویی انرژی بر پا می گردد.

فرصت بسیار مغتنمی است تا شركتهای فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندركاران و متخصصان این صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیتها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند.

اهمیت نمایشگاه انرژی

با توجه به اهمیت مدیریت انرژی و نیز واقعی سازی قیمت ها در حوزه انرژی عملا مسائل مرتبط با استفاده از انرژی های تجدیدپذیر و نیز افزایش بهره وری و صرفه جویی انرژی از مهمترین مسائل روز حوزه انرژی می باشد. اقبال گسترده شرکت های فعال در این حوزه و حمایت همه جانبه دولت در خصوص حرکت به سمت بهره وری و صرفه جویی انرژی و نیز جایگزینی انرژی های نو و تجدید پذیر به جای سوخت های فسیلی از جمله ویژگی هایی است که اهمیت این رویداد را بیش از پیش نمایان می سازد.

لذا به اطلاع كلیه علاقمندان و فعالان در این صنعت مهم و كلیدی می رساند دوازدهمین دوره این نمایشگاه در تاریخ 21 شهریور سال جاری در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

در این راستا ستاد برگزاری قصد دارد با رویكردی متفاوت خدمات ویژه ای را جهت هرچه بهتر معرفی كردن شركت كنندگان در این نمایشگاه ارائه نماید.

با این امید كه برگزاری این رویداد بزرگ با مشاركت كلیه دست اندركاران این صنعت، گامی رو به جلو در راستای اعتلا و انعكاس هر چه بیشتر توانمندیهای این صنعت در ایران و جهان باشد.

نگاه سبز آگرین

غرفه های انجام شده در نمایشگاه انرژی های نو توسط شرکت آگرین

جهت ورود به فرم سفارش طراحی غرفه، ویژه این نمایشگاه و دریافت تخفیف غرفه سازی بر روی دکمه مقابل کلیک نمائید سپس فرم را با دقت تکمیل و ارسال نمائید.