سیزدهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته doorwin2021

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته

در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته ۱۴۰۰

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته در تاریخ ۸ الی ۱۱ تیرماه ۱۴۰۰ در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می گردد.

همگام با تخصصی شدن هرچه بیشتر نمایشگاه ها درکشورهای پیشرفته و صاحب صنعت نمایشگاهی، نمایشگاه های عمومی بکار خود پایان میدهند. امروزه نمایشگاه های تخصصی بسیار بیشتر مورد توجه کارشناسان،‌ متخصصین و بازدیدکنندگان قراردارند، چرا که نمایشگاه های عمومی بدلیل وسعت موضوعی و تعدد شرکت کنندگان و گروه های کالایی آنها، پاسخگوی نیاز مخاطبین و بازدیدکنندگان نیستند. بدیهیست با توجه به تغییرات شگرفی که پیشرفت علم و تکنولوژی در روند رشد صنایع و تولیدات ایجادنموده، هرروز شاهد نوآوری در تولید و بهبود کیفی کالاها هستیم. مسلماً حوزه های مرتبط با صنعت ساختمان نیز از این پیشرفت و نوآوری بی بهره نمانده اند بطوریکه دیگر نمیتوان تمامی این نوآوریها را در قالب یک نمایشگاه عمومی تحت عنوان کلی ساختمان به مخاطبین عرضه نمود.

به جرأت میتوان اذعان نمود که صنعت تولید در و پنجره در سالیان اخیر پیشرفتهای چشمگیر و حیرت انگیزی داشته است به گونه ای که امروزه از محدوده یک صنعت کارگاهی صرف خارج شده و با بهره گیری از ماشین آلات و تجهیزات مدرن و سیستمهای نرم افزاری و اتوماسیون صنعتی،‌ به عنوان کالایی که محصول علم و فناوری است در اختیار مصرف کنندگان قرارمیگیرد.

نمایشگاه در و پنجره

خوشبختانه ورود تکنولوژی ساخت و تجهیز در و پنجره به کشور موجب شده که روند بهبود کیفی تولیدات داخلی نیز شتاب بیشتری بگیرد واز قابلیت رقابت با محصولات خارجی در سطح بسیار خوبی برخوردار باشند و درواقع زمینه و شرایط حضور اینگونه تولیدات در کنار نمونه های خارجی در یک مکان و تحت عنوان یک نمایشگاه کاملاً تخصصی فراهم شده است . هم اینک با توجه به گستردگی حوزه تولید در و پنجره در دنیا، در بیشتر کشورها شاهد برپایی نمایشگاه های تخصصی برای این محصولات هستیم  به عبارت بهتر،‌ صنعت تولید در وپنجره و تجهیزات وابسته آنقدر ارتقاء و پیشرفت داشته که انگیزه کافی جهت برپایی نمایشگاه های تخصصی مستقل برای آن وجود دارد.

برگزاری یازدهمین نمایشگاه تخصصی بین المللی در و پنجره در تهران ، با حضور شرکتها و مؤسسات داخلی و خارجی که در زمینه تولید ،‌ بازرگانی و خدمات مرتبط با این گروه کالایی فعالیت دارند گامی بلند و محکم در جهت ارائه نوآوریها و تولیدات مدرن این رشته از صنعت محسوب میشود و مسلماً مورد استقبال شرکت های ساختمانی  شرکت های انبوه ساز  تعاونیهای مسکن ، مجتمع های مسکونی و تجاری ،‌ هتلها و نیز عموم مردم به عنوان مصرف کنندگان نهایی این محصولات واقع خواهد شد.

اهـداف بــرگـزاری نمـایشگـاه

الف. اهـداف عمـومـی

۱٫ معرفی ظرفیتهای بالقوه و بالفعل درکشور در زمینه تولید،‌ بازرگانی وخدمات مربوط به صنایع در و پنجره مشتمل بر تولید، بازرگانی و خدمات محصول، ماشین آلات و تجهیزات وابسته، مواد اولیه.

۲٫ شناسایی و معرفی مشکلات ، موانع و نقاط ضعف موجود در این صنعت و تلاش در جهت جلب حمایت سازمانهای دولتی ذیربط از دست اندرکاران صنعت مذکور.

۳٫ ایجاد بستر های مناسب به منظور ترغیب افراد یا واحدهای سرمایه گذار جهت سرمایه گذاری و بهره گیری مناسب از ظرفیتهای موجود  و ایجاد زمینه های اشتغال زایی و کارآفرینی در  صنایع موضوع نمایشگاه.

۴٫ آشنایی دست اندرکاران با محصولات ، نوآوریها و ظرفیتهای موجود در سایر کشورها و تلاش برای رسیدن به استانداردهای جهانی.

۵٫ ایجاد فضای رقابتی سالم میان تولیدکنندگان داخلی در جهت ارتقاء کیفیت تولید.

۶٫ ایجاد ارتباط مستقیم و رودر رو میان تولیدکنندگان و مصرف کنندگان به منظور آشنایی بهتر با نیازهای بازار مصرف.

۷٫ ایجاد و یا ارتقاء رویکرد صادرات محصول به سایر کشورها.

۸٫ تبادل فکر ، فناوری و محصول میان شرکت کنندگان داخلی و خارجی نمایشگاه و ایجاد ارتباط تجاری میان آنها.

۹٫ شناسایی واحدهای برتر در زمینه تولید ، بازرگانی و خدمات مرتبط با موضوع نمایشگاه.

ب. اهـداف اختصـاصی

۱٫ معرفی میزان تأثیر و نقش محصولات در و پنجره ساختمانی در حفظ ، صرفه جویی و استفاده بهینه از منابع انرژی و تلاش در جهت حفظ ذخایر موجود انرژی در کشور.

۲٫ آگاهی از میزان تأثیرگذاری این محصولات در بهینه سازی مصرف انرژی واصلاح الگوی مصرف.

۳٫ باتوجه به تعدد و کثرت واحدهای تولیدی، بازرگانی و خدماتی که بصورت مستقیم و غیرمستقیم در ارتباط با محصولات در و پنجره هستند  برپایی نمایشگاه تخصصی و جدا از نمایشگاه صنعت ساختمان، هم برای مشارکت کنندگان و هم برای بازدیدکنندگان از اهمیت و اولویت بسیاری برخوردار است. لذا این نمایشگاه نیاز مخاطبین این صنعت را به مراتب بیشتر از نمایشگاه عمومی ساختمان برآورده میسازد. به همین دلیل بسیاری از واحدهای شرکت کننده در نمایشگاه در و پنجره و صنایع وابسته، فقط در همین نمایشگاه حضورمی یابند و در نمایشگاه ساختمان مشاهده نمی شوند.

گروه کالایی نمایشگاه در و پنجره ۱۴۰۰

:: انواع در و پنجره ساختمانی ، صنعتی ، بیمارستانی ، مدارس ،  سرویس های بهداشتی، پارکینگی و فروشگاهی در ترکیب های مختلف آهنی ، آلومینیومی ، کامپوزیت ، PVC ، UPVC، چوبی، نئوپان ، MDF  ،HDF ، لمینت ، فایبرگلاس ، فرفوژه ، استیل برنز، سه لایی، پروفیل، تمام شیشه و ضد آب ، ضد سرقت ، ضدآتش ، ضد صدا ، دوجداره ،‌ دکوراتیو ، کرکره ای
:: انواع چهارچوب ، سردر و  فریم در ترکیب های فوق الذکر
:: ماشین آلات و ابزار تولید ،‌ مونتاژ و خط تولید در و پنجره
:: سیستم های تولید روباتیک و اتوماسیون صنعتی
:: درب های گردان و اتوماتیک
:: انواع سیستم های دای کست ،‌ آنادایزینگ ، ترمال بریک ، پادرکوتینگ
:: انواع تجهیزات و سیستم های دربازکن اتوماتیک، کنترل از راه دور، کنترل تردد، سیستم های هوشمند وسیستم های کنترل
:: انواع دربازکن های ساده و تصویری
:: کرکره های فروشگاهی و صنعتی دستی و اتوماتیک
:: سیستم های پنوماتیک، ‌هیدرولیک، روغنی، هیدروالکتریک، مکانیکی و گازی
:: انواع یراق آلات و دستگیره در و پنجره
:: قفل های ساده و برقی
:: سیستم ها و تجهیزات رنگ آمیزی
:: مـواد اولیــه
:: مواد شیمیایی (جلادهنده ها،‌ پاک کننده ها، …)
:: نوار و مواد مخصوص آب بندی و درزگیری
:: انواع شیشه های مخصوص در و پنجره شامل دوجداره، رفلکس، رنگی، مشجر، خم، سیکوریت، …
:: گلخانه ، پارتیشن و بالکن های کاذب
:: مهندسی،‌ نصب و اجرا
:: صادرات و واردات محصول
:: تعمیرات و خدمات پس از فروش
:: طراحی و سیستم نرم افزاری
:: بسته بندی و حمل و نقل
:: صنــایع و تجهیـزات وابسته

منبع: وبسایت برگزارکننده نمایشگاه در و پنجره titexgroup

نگاه سبز آگرین

جهت ورود به فرم سفارش طراحی غرفه، ویژه این نمایشگاه و دریافت تخفیف غرفه سازی بر روی دکمه مقابل کلیک نمائید سپس فرم را با دقت تکمیل و ارسال نمائید.