ششمین نمایشگاه بین المللی کاغذ، مقوا، فرآورده های سلولزی

ششمین نمایشگاه بین المللی کاغذ، مقوا، فرآورده های سلولزی

ششمین نمایشگاه بین المللی کاغذ، مقوا، فرآورده های سلولزی

ششمین نمایشگاه بین المللی کاغذ، مقوا، فرآورده های سلولزی و ماشین آلات وابسته

در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

ششمین نمایشگاه بین المللی کاغذ، مقوا، فرآورده های سلولزی و ماشین آلات وابسته ۱۴۰۲

ششمین نمایشگاه بین المللی کاغذ، مقوا، فرآورده های سلولزی و ماشین آلات وابسته در تاریخ ۱ الی ۴ مردادماه ۱۴۰۲ در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می گردد.

نمایشگاه بین المللی کاغذ و مقوا

ششمین نمایشگاه بین المللی کاغذ، مقوا، فرآورده های سلولزی و ماشین آلات وابسته، یکی از بزرگترین رویدادهای کسب و کار در صنعت کاغذ و مقوا در ایران و جهان است. این نمایشگاه در تاریخ ۱ الی ۴ مردادماه ۱۴۰۲ در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می گردد.

این نمایشگاه، به عنوان یک فرصت برای معرفی محصولات و خدمات جدید به بازارهای داخلی و خارجی، شناخته شده است. در این رویداد، شرکت های بزرگ و کوچک، تولید کنندگان ماشین آلات، فرآورده های سلولزی، کاغذ و مقوا و همچنین ارائه دهندگان خدمات مربوط به این صنعت، به صورت مستقیم با مشتریان، مصرف کنندگان و همچنین با شرکت های رقیب خود در ارتباط هستند.

ششمین نمایشگاه بین المللی کاغذ و مقوا ، موقعیتی برای ارتقای صنعت کاغذ و مقوا در ایران و جهان است. این رویداد، فرصتی برای تبادل نظرات، پیدا کردن همکاری های جدید و بهبود روابط تجاری در صنعت کاغذ و مقوا می باشد.

شرکت کنندگان در این نمایشگاه، محصولات و خدمات خود را در گردهمایی های فنی و نشست های تخصصی ارائه می دهند و همچنین در نمایشگاه های بین المللی کاغذ، مقوا و محصولات سلولزی شرکت می کنند. این فرصت به شرکت ها کمک می کند تا از جدیدترین تکنولوژی ها و روش های تولید استفاده کنند و با ارائه محصولات و خدمات خود، بازاریابی و فروش خود را افزایش دهند.

در این نمایشگاه، مشتریان و مصرف کنندگان، به طور مستقیم با شرکت های تولید کننده محصولات ارتباط برقرار می کنند و می توانند از اطلاعات جدید درباره تکنولوژی ها و محصولات استفاده کنند. همچنین، مشتریان می توانند محصولات و خدمات مختلف را با هم مقایسه کنند و تصمیم گیری صحیح در مورد خرید محصولاتی که بهترین کیفیت را دارند، را انجام دهند.

اهداف برگزاری نمایشگاه کاغذ و مقوا و مواد سلولزی

هر ساله مسئولین بلند پایه کشوری با حضور در این نمایشگاه از نزدیک شاهد توانمندی ها و مشکلات این حوزه هستند و این فرصت مناسبی برای بیان نقطه نظرات خود به مسئولین می‌باشد. امکان برقراری ارتباط مستقیم فی مابین عرضه کنندگان و مصرف کنندگان در فضایی کاملا رقابتی و امکان حضور و معرفی تک تک فعالین این صنف جهت معرفی محصولات خود در فضایی کاملا رقابتی وجود دارد. همچنین امکان ورود تکنولوژی های نوین و بهره مندی از این تکنولوژیها، معرفی برندهای مطرح جهانی و تاثیر گزاری در بازارهای جهانی در نمایشگاه کاغذ و مقوا ۱۴۰۲ خواهد بود.

نگاه سبز آگرین

جهت ورود به فرم سفارش طراحی غرفه، ویژه این نمایشگاه و دریافت تخفیف غرفه سازی بر روی دکمه مقابل کلیک نمائید سپس فرم را با دقت تکمیل و ارسال نمائید.