هجدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات لوازم و مجموعه های خودرو IAPEX 2023

هجدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات لوازم و مجموعه های خودرو

در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

هجدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات لوازم و مجموعه های خودرو 1402- IAPEX 2023

هجدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات لوازم و مجموعه های خودرو در تاریخ 22 الی 25 مردادماه 1402 در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می‌گردد.

نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو 1402

نمایشگاه قطعات خودرو در مرداد ۱۴۰۲ برگزار می‌شود و در آن بزرگ‌ترین تولیدکنندگان داخلی و خارجی در حوزه قطعات خودرو شرکت خواهند کرد.

نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو یکی از بزرگترین رویدادهای صنعت خودرو در ایران است که هر ساله در تهران برگزار می‌شود. این نمایشگاه، فرصتی عالی برای تولیدکنندگان، توزیع کنندگان و خریداران خودرو و قطعات آن است تا با یکدیگر در ارتباط باشند و قراردادهای تجاری ببندند.

هجدهمین دوره از این نمایشگاه در تاریخ ۲۲ الی ۲۵ مردادماه ۱۴۰۲ در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد. این رویداد که توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت ایران به همراه همکاری شرکت های خصوصی و دولتی برگزار می‌شود، به عنوان یکی از مهمترین نمایشگاه‌های قطعات خودرو در منطقه خاورمیانه شناخته می‌شود.

از جمله بخش‌هایی که در این نمایشگاه حضور خواهد داشت عبارتند از: قطعات یدکی، لوازم جانبی، تجهیزات و تکنولوژی های خودرو، تجهیزات تعمیرگاهی و خدمات پس از فروش. همچنین شرکت‌های تولیدکننده خودروها نیز در این رویداد حضور خواهند داشت و آخرین محصولات و نوآوری‌های خود را به نمایش خواهند گذاشت.

اهداف نمایشگاه قطعات خودرو 1402

از دیدگاه تولیدکنندگان، این نمایشگاه فرصتی مناسب برای معرفی محصولات جدید، افزایش فروش و جذب مشتریان جدید است. همچنین این رویداد به آنها امکان می‌دهد تا با رقبا و همکاران خود در صنعت خودرو در ارتباط باشند و از تجربیات و دانش آنها بهره‌برداری کنند. علاوه بر این، شرکت‌های تولیدکننده خودرو می‌توانند از این فرصت برای ارتقای نام و شناخت برند خود استفاده کنند و باعث افزایش اعتماد مشتریان به محصولات خود شوند.

از سویی دیگر، برای توزیع کنندگان و خریداران خودرو و قطعات، این نمایشگاه فرصتی مناسب برای مشاهده و خرید قطعات و لوازم جدید است. آنها می‌توانند با مقایسه قیمت و کیفیت محصولات مختلف، انتخاب بهتری را برای تعمیر و نگهداری خودروی خود داشته باشند. همچنین این رویداد به آنها امکان می‌دهد تا با تولیدکنندگان و تامین کنندگان مختلف در ارتباط باشند و قراردادهای تجاری مورد نیاز خود را ببندند.

نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو به عنوان یک رویداد مهم در صنعت خودرو در ایران شناخته می‌شود. این رویداد سالانه در تهران برگزار می‌شود و به تولیدکنندگان، توزیع کنندگان و خریداران خودرو و قطعات آن فرصت مناسبی برای معرفی محصولات جدید، افزایش فروش و برقراری ارتباط با همکاران صنعتی خود فراهم می‌کند.

نگاه سبز آگرین

برخی غرفه های انجام شده در نمایشگاه قطعات خودرو توسط شرکت آگرین

جهت ورود به فرم سفارش طراحی غرفه، ویژه این نمایشگاه و دریافت تخفیف غرفه سازی بر روی دکمه مقابل کلیک نمائید سپس فرم را با دقت تکمیل و ارسال نمائید.