هجدهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی (فولاد،صنایع معدنی،آهنگری و ماشین کاری، قالب سازی و ریخته گری) metafo 2021 متافو

هجدهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی (فولاد، صنایع معدنی، آهنگری و ماشین کاری، قالب سازی و ریخته گری)

در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

هجدهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی – متافو ۱۴۰۰ – METAFO 2021

هجدهمین نمایشگاه بین المللی متافو در تاریخ ۱۴ الی ۱۷ آذرماه ۱۴۰۰ در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد. شرکت نگاه سبز آگرین توانسته با غرفه سازی در نمایشگاه متافو ۱۴۰۰ حضور فعال داشته باشد. عکس غرفه در انتهای پست…

آرشیو

هجدهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی (فولاد، صنایع معدنی، آهنگری و ماشین کاری، قالب سازی و ریخته گری) در تاریخ ۱۴ الی ۱۷ آذرماه ۱۴۰۰ در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می گردد.

نمایشگاه متافو ۱۴۰۰

نمایشگاه‌‌‌های تجاری فرصت‌ بسیار ارزشمندی را برای صاحبان صنایع فراهم می‌آورند تا محصولات و توانمندی‌های خود را در سطح وسیعی عرضه نموده و با فعالان حوزه‌ی کاری خود ارتباط برقرار کنند. هجدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی متالورژی (IranMetafo 2021) در تاریخ ۱۴ آذرماه سال ۱۴۰۰ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران آغاز بکار می‌نماید و فعالان و صاحب‌نظران امر را در محیطی تخصصی و تجاری گرد هم می‌آورد. این نمایشگاه با استقبال گسترده‌ی فعالان داخلی و بین‌المللی و اخذ تاییدیه اتحادیه جهانی نمایشگاه‌های بین‌المللی(UFI)، در سال های گذشته برگزار شده است. در این نمایشگاه شرکت های صنعتی داخلی و بین‌المللی محصولات، قابلیت‌های فنی و نوآوری‌های خود را به بازدیدکنندگان عرضه می‌نمایند و از تعامل با دست‌اندرکاران صنعت و فرصت‌های موجود بهره می‌گیرند.

نگاه سبز آگرین

غرفه های انجام شده در نمایشگاه متافو ۱۴۰۰ توسط شرکت آگرین

غرفه های انجام شده در نمایشگاه ایران متافو گذشته توسط شرکت آگرین

جهت ورود به فرم سفارش طراحی غرفه، ویژه این نمایشگاه و دریافت تخفیف غرفه سازی بر روی دکمه مقابل کلیک نمائید سپس فرم را با دقت تکمیل و ارسال نمائید.