هفدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست iranplast2023

هفدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست

در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

هفدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست 1402 – IRAN PLAST 2023

هفدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست در تاریخ 26 الی 29 شهریور 1402 در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می گردد.

نمایشگاه ایران پلاست

نمایشگاه بین المللی ایران پلاست به دنبال فراهم کردن زمینه­ ای برای رونق بازار صنایع پلاستیک داخلی و تسهیل روند بازاریابی جهانی و حضور این بخش از صنعت کشور در بازارهای جهانی است. این نمایشگاه امروز بزرگترین رویداد صنعت پلاستیک در منطقه خاورمیانه به شمار می ­رود و در بین نمایشگاه ­های معتبر صنعت پلاستیک جهان طبقه بندی می­ شود.

این نمایشگاه 16 دوره موفق را پشت سر گذاشته است. بر اساس برنامه ریزی­ های انجام شده، هفدهمین دوره نمایشگاه بین المللی ایران پلاست شهریورماه 1402 در محل دائمی نمایشگاه ­های بین المللی تهران در چهار گروه مواد اولیه، محصولات پیش ساخته و ساخته شده، ماشین آلات و تجهیزات و خدمات برگزار خواهد شد. قدرت گرفتن صنعت پلاستیک کشور تنها یکی از مزایای برگزاری این نمایشگاه بوده است. علاوه بر این در سایه برگزاری این نمایشگاه تشکل ­های مختلفی نیز به منظور حضور موثرتر بخش ­های مختلف صنایع پلاستیک شکل گرفت که زمینه ساز رقابت روزافزون و رونق بیشتر این صنعت شد.

منبع: وبسایت نمایشگاه ایران پلاست

نگاه سبز آگرین

برخی غرفه های انجام شده در نمایشگاه ایران پلاست گذشته توسط شرکت آگرین

جهت ورود به فرم سفارش طراحی غرفه، ویژه این نمایشگاه و دریافت تخفیف غرفه سازی بر روی دکمه مقابل کلیک نمائید سپس فرم را با دقت تکمیل و ارسال نمائید.