پارتیشن اداری

پارتیشن اداری می تواند نقش مهمی در طراحی جدید محیط کار و فضابندی میز کار افراد یک اداره یا سازمان ایفا کند. روشی انعطاف پذیر، کم هزینه، نصب سریع و مقاوم برای ایجاد فضای کاری بین کارمندان، ایجاد اتاق استراحت، ایجاد اتاق جلسات و … می باشد.

مرسوم ترین مدل پارتیشن شیشه ای می باشد که احساس باز بودن فضا و بزرگتر جلوه دادن فضای کاری القا می کند. پارتیشن های شیشه ای در انواع یک و یا دو جداره هستند و بسته به مکان استفاده، نوع استفاده و مقاومت موردنیاز انتخاب می گردد.

البته شیشه تنها گزینه نیست. پارتیشن اداری با جنس های مختلف و اندازه های متفاوت از نیم قد تا تمام قد قابل استفاده می باشند. کاربردهای متفاوتی نیز دارند مانند ایجاد راهرو یا بعنوان اتاق مجزا و یا حتی ایجاد دکوراسیون داخلی مدرن.

پارتیشن اداری
پارتیشن اداری

خدمات نصب پارتیشن اداری آگرین

. . .
نگاه سبز آگرین آماده انجام پروژه های پارتیشن بندی فضای اداری با بهترین کیفیت و بالاترین کاربرد مخصوص ادارات و سازمان های خصوصی و دولتی می باشد.
. . .
جهت مشاوره و سفارش با ما تماس بگیرید
تماس با آگرین

محیط بهداشتی با پارتیشن اداری

از دیگر راه های مقابله با انتشار ویروس ها و انواع آلودگی ها در محیط های کاری و اداری بسته تفکیک و فاصله گذاری کارکنان در فضای بسته محل کار انجام پارتیشن بندی بین آن ها می باشد. فضای کاری پارتیشنی در محیط بسته اتاق هایی که کارکنان بیشتر از ۲ نفر در آن مشغول کار هستند باعث می شود تا از ارتباط مستقیم آنان جلوگیری گردد و همچنین باعث نظم بسیار در میز هر شخص همراه با رعایت فاصله می گردد.

دلایل استفاده از پارتیشن در فضای اداری

از دلایل استفاده از پارتیشن در فضای اداری به موارد زیر می توان اشاره نمود:

– نصب و جمع آوری آسان

– سبکی سازه

– مدولار بودن سازه

– مناسب برای هر سلیقه و طرح

– قابلیت استفاده سازه های دیگر بر روی آن

– ایجاد فضای آکوستیک

و بسیاری مزایای دیگر

پارتیشن ادرای

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟