پارتیشن اداری

پارتیشن چیست؟

پارتیشن می تواند نقش مهمی در طراحی جدید محیط کار و فضابندی میز کار افراد یک اداره یا سازمان ایفا کند. روشی انعطاف پذیر، کم هزینه، نصب سریع و مقاوم برای ایجاد فضای کاری بین کارمندان، ایجاد اتاق استراحت، ایجاد اتاق جلسات و … می باشد.

هنگامی که در خصوص دکوراسیون فضاهای مختلف مخصوصاً فضای اداری صحبت می کنیم پارتیشنها می توانند راه حلی کم هزینه، انعطاف پذیر و کارآمدتر نصبت به دیوارکشی و یا استفاده از میزهای خاص و گران برای کارکنان باشد.

پارتیشن‌اداری راه حلی جذاب و کارآمد برای تقسیم و پیکربندی فضا در محیط اداری یا محل کار می باشد. چه برای ساخت و دکوراسیون یک فضای جدید چه برای فضای قدیمی، پیکربندی پارتیشن های اداری طیف وسیعی از گزینه ها را هنگام اجرای دکوراسیون ارائه می دهد. به این معنی که می توان پـارتیشن را کاملاً سفارشی کرد و بر اساس نیاز شما تنظیم نمود.

پارتیشن اداری

شرکت نگاه سبز آگرین طیف گسترده ای از بهترین و کاربردی ترین پارتیشنهای اداری را به مشتریان خود ارائه می دهد. پارتیشنهای اداری شرکت آگرین در سه دسته : پارتیشن تک جداره فریم لس ، پارتیشن دو جداره آلومینیومی و پارتیشن دکوراتیو اقدام به تولید و تجهیز دکوراسیون شما می نماید.

پارتیشن تک جداره فریم لس

می توان گفت در بین انواع پارتیشنها ، پارتیشن تک جداره عمومیت بیشتری در بین شرکت ها و ادارات دارد. به این دلیل که بسیار سبک تر و ارزان تر از سایر انواع آن می باشد. پارتیشنهای تک جداره فریم لس ، نیاز به نورپردازی گسترده محیط را کاهش می دهد و در عین سبکی بسیار شیک و مقاوم هستند. معمولاً متریال استفاده شده در آن ها از جنس شیشه سکوریت شده با ضخامت های مختلف و طرح های ثابت می باشد.

قیمت پارتیشن تک جداره معمولاً بر اساس ابعاد و متریال بکار رفته در آن تخمین زده می شود. به عنوان مثال پارتیشـن تک جداره فریم لس قیمت کمتری نسبت به نوع چوبی دکوراتیو و انواع دیگر دارد. نصب پارتیشـن های تک جداره نیز مانند انواع دیگر نیازمند نیروی متخصص و ابزار خاص جهت برپایی و نصب پـارتیشن می باشد.

پارتیشن دو جداره آلومینیومی

پارتیشن دو جداره آلومینیومی یک راه حل برای دکوراسیون اداری و پارتیشن بندی محیط اداری با کیفیت بالاست که محبوبیت بالایی پیدا کرده. متریال بادوام و مستحکم با قابلیت آکوستیک بودن ، مزیت بیشتری نسبت به پارتیشـن های تک جداره دارد. پنل های این نوع پـارتیشن مانند پارتیشـن تک جداره مدولار هستند و در هر فضا و ابعادی قابل پیاده سازی هستند.

قیمت پارتیشن دو جداره آلومینیومی از نوع تک جداره مسلماً بالاتر است اما کیفیت، ضخامت و فاکتورهای دیگر مانند عایق صدا و گرما بودن در قیمت گذاری آن موثر است. از این نوع پـارتیشن بیشتر جهت جداسازی محیط کاری هر بخش مورد استفاده قرار می گیرد. ساخت اتاق های مجزای مدیران هر بخش، از پر کاربردترین موارد دو جداره می باشد.

پارتیشن دکوراتیو

پارتیشن دکوراتیو با قابلیت طراحی و تولید به اشکال و ابعاد مختلف، تمامی فضاهای موردنیاز را برای محیط کاربر خود تحت پوشش قرار می دهد. پارتیشن های دکوراتیو بدلیل استفاده از متریال متنوع، محدودیتی در نحوه طراحی دکوراسیون و ابعاد فضای موردنظر ندارد و می تواند جلوه منحصربه فردی به محیط شما ارائه دهد. طراحی و تولید انواع پارتیشنهای دکوراتیو تخصص ماست. طراحی ویژه و چشم نواز با استفاده از متریال درجه یک نقطه قوت تیم طراحی دکوراسیون داخلی آگرین می باشد.

از موارد استفاده پارتیشـن دکوراتیو می توان به جدا کننده اتاق های جلسات و مدیران در ادارات، جداکننده فضاهای خانه مسکونی مثل آشپزخانه یا اتاق خواب و نشیمن، جداکننده تزئینی همراه با شلف و طراحی منحصر به فرد به صورت نیم قد یا تمام قد و بسیاری موارد دیگر اشاده نمود.

محیط بهداشتی با پارتیشن‌اداری

از دیگر راه های مقابله با انتشار ویروس ها و انواع آلودگی ها در محیط های کاری و اداری بسته تفکیک و فاصله گذاری کارکنان در فضای بسته محل کار انجام پارتیشن بندی بین آن ها می باشد. فضای کاری پارتیشنی در محیط بسته اتاق هایی که کارکنان بیشتر از ۲ نفر در آن مشغول کار هستند باعث می شود تا از ارتباط مستقیم آنان جلوگیری گردد و همچنین باعث نظم بسیار در میز هر شخص همراه با رعایت فاصله می گردد.

دلایل استفاده از پارتیشن در فضای اداری

از دلایل استفاده از پارتیشـن در فضای اداری به موارد زیر می توان اشاره نمود:

– نصب و جمع آوری آسان

– سبکی سازه

– مدولار بودن سازه

– مناسب برای هر سلیقه و طرح

– قابلیت استفاده سازه های دیگر بر روی آن

– ایجاد فضای آکوستیک

و بسیاری مزایای دیگر

پارتیشن ادرای

جهت دریافت مشاوه با کارشناسان ما تماس بگیرید