پنجمین نمایشگاه بین المللی کار ایران جابکس iran jobex

پنجمین نمایشگاه بین المللی کار

در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

پنجمین نمایشگاه بین المللی کار 1401 – Iran Jobex 2023

پنجمین نمایشگاه بین المللی کار که قرار بود در تاریخ 2 الی 5 اسفندماه 1401 برگزار شود، لغو شد.

آرشیو 2

پنجمین نمایشگاه بین المللی کار در تاریخ 2 الی 5 اسفندماه 1401 در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می‌گردد. پیش از این قرار بود ین نمایشگاه در تاریخ 29 دی الی 2 بهمن ماه برگزار شود اما به اسفندماه موکول شد.

آرشیو

پنجمین نمایشگاه بین المللی کار در تاریخ 29 دی الی 2 بهمن ماه 1401 در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می گردد.  نمایشگاه کار امسال با رعایت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی منتشره توسط ستاد ملی مبارزه با کرونا و ستاد نمایشگاه های بین المللی تهران در تاریخ 29 دی ۱۴۰۱ آغاز بکار خواهد کرد.

درباره نمایشگاه کار

این رویداد که به عنوان اولین و معتبرترین رویداد نمایشگاهی در حوزه اشتغال با حمایت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار می‌گردد، به دلیل گستردگی بخش‌های مختلف خود در سطوح حرفه‌ای داخلی و بین‌المللی، نیاز به وسعت فیزیکی قابل توجهی برای برگزاری موفق دارد، از این رو محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران به عنوان محل برگزاری این نمایشگاه در نظر گرفته شده است.
دوره‌های پیشین نمایشگاه بین المللی ایران جابکس با میزبانی از معتبرترین شرکت‌ها، سازمان‌ها و میهمانان عالیرتبه خارجی و داخلی، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی به همت مرکز کار ایران و با حمایت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شده و امور گسترده و چند جانبه‌ای نظیر ارائه‌ی غرفه، خدمات نمایشگاهی و برنامه‌های جانبی متنوعی در آن برای مخاطبین ارائه شده است.

برای رزرو غرفه و ثبت نام در نمایشگاه لطفا با دبیرخانه تماس حاصل فرمایید.

تلفن‌های دبیرخانه : 88883653 ،88642159 ،88651486

منبع: ایران جابکس

نگاه سبز آگرین

جهت ورود به فرم سفارش طراحی غرفه، ویژه این نمایشگاه و دریافت تخفیف غرفه سازی بر روی دکمه مقابل کلیک نمائید سپس فرم را با دقت تکمیل و ارسال نمائید.